PoE - Ktoś?

Także się piszę na wspólną grę ^^ Wpadnę dziś do Was na ts'a rozumię jego adres to ts3.pathofexile.pl ? Póki co gra mi się pobiera. Kiedyś również grałem, jest tam jakaś postać, ale nie pamiętam dokładnie co/kto ^^

Nope, ja powiedziałem że swój TS tam gdzie gram obecnie z Gorkim podam na pw jakktos bedzie zainteresowany :P

@ref @bump

Odświeżam temat, gdyż do gry zgłosiło się kilkanaście osób, jednak na dobrą sprawę nikt nawet się ze mną nie skontaktował, toteż dalej gram tylko z Gorkym.

Jestem gotów do założenia nowej postaci z kimś kto będzie na to chętny. Poza tym, posiadam obecnie 28lv shadowa a3n start, oraz 67 marasa na mapki (ubieram go gdyż mam brak chaos resa) :P

kontakt ze mną: Steam: Kanade (patrzeć żeby w danych było coś w stylu "Filip, Dolnośląskie") lub ts3: lossprevented.pl - gabinet dyrektora internetu - nick VIP Angel Beats, hasła na kanał brak.

Zapraszam!

Ktoś chętny do PoE? Grałem kiedyś, dość dawno, i chciałbym wrócić do gierki. Może jest jakaś ekipa która chce przygarnąc gracza albo coś?

nick na steam "Kanade" (szukać po danych takich jak "dolnośląskie" albo podać swój nick na steam to dodam.)


Dobrze by było żeby osoby chętne miały TS3 i mikrofon.