PokeLand 2D [ZAPOWIEDŹ]

Nie tylko Góró to ciemno widzi, ta gra nie ma najmniejszych szans sa te pokemmo i pokemon revolution online które dziala na telefonach. Nie marnuj na to czasu.

MishOne pierdzielisz głupoty, gra jeszcze nawet nie wystartowała, a już jesteś pewien, że będzie to słaby projekt. Osobiście widziałem w tej grze duży potencjał i jest duża szansa, że będzie to dużo lepszy projekt o tych gówien co są dostępne na naszym rynku... Bradzie bym się obawiał, że tobi obieca obieca, a wyjdzie tak jak ostatnio porzuci projekt nie informując potencjalnych graczy, którzy czekali z niecierpliwością.

Tobi podasz przybliżoną date testów?

Nie tylko Góró to ciemno widzi, ta gra nie ma najmniejszych szans sa te pokemmo i pokemon revolution online które dziala na telefonach. Nie marnuj na to czasu.

Jakby każdy miał takie podejście to nic nigdy by na świecie nie powstało nowego.

Choć fakt faktem w dzisiejszej rzeczywistości mobile > przeglądarka

Jestem pewien, że znajdą się osoby, które będą chciały grac w naszą grę :) Przecież Polska jest krajem demokratycznym i nikt nikogo nie zmusza do tego, aby grać w moją produkcję :) Dla wszystkich, którzy wierzą w projekt i myślą pozytywnie kieruje szczere podziękowania bo jest to jakaś motywacja do dalszych prac :)

To sie nazywa 'niewrazliwosc' na krytyke.

A dalej celujemy w pierwsza generacje pokemonow? Bd turnieje regionowe Kanto i np Hoen? Bo chyba bd inne generacje? Przewidywane sa turnieje pokemon? Czy zdobycie odznaki jakos wplynie na nasza postac lub pokemona? Czy w walkach 2 vs 2 ( bo takowe mialy byc ) bd odzialywac zaleznosci ? ( Mianowicie np pokemon kamienny nie odczuje w zadnym stopniu ataku elektrycznego, ale gdy uwczesnie otrzyma obrazenia od wody pozniej kolejny atak elektryczny zada obrazenia?), Czy kazdy bedzie mial swojego rywala? Bedzie to NPC czy nasz znajomy z gry z ktorym bedziemy rywalizowac o wsio? Tak o kilka pytań. ^^

Tobi to możesz podać przybliżony czas do testów ?

Wszystko rozpiszę w następnym tygodniu.

No spoko, licze ze szybko ruszy. Ost. czekalem pare miesiecy i klops.

Tak jak obiecałem, Testy w najbliższych 2 miesiącach.

Liczyłem na max 3 tygodnie do testów. No trudno trzeba będzie poczekać te 2 miesiące :)

Jak sytuacja?

Prawa do używania nazwy "Pokemon" we własnej grze posiadasz?

i jak idą pracę nad grą?

ehh czyli nie można zaufać twórcy tej gry

Pokemon Revolution na ta chwile to jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o te uniwersum, pokeMMO sie przejadło nie ma tam nic co by zachecało do czynnej gry, a te tibijskie klony to szkoda słów. a co do tej zapowiedzi to szybko przyszło a jeszcze szybciej poszło ...

Tobi i gdzie te testy?

Tobi i gdzie te testy?

Pewnie gra umarła

499_logo2.png?__no=1
Pokemony w przeglądarce to dość częsty widok, ale czy któraś gra była w pełni grywalna i dostępna dla wszystkich. Nasza gra będzie oferować to wszystko zupełnie za darmo.
Wcielimy się w Trenera Pokemon , podróżującego po świecie , który zamieszkały jest przez wszelakiego rodzaju stworzenia. Na chwilę obecną mogę wszystkim przybliżyć trochę informacji o projekcie.

Będziemy poruszać się po mapie 2d, poruszanie będzie możliwe przy pomocy myszki bądź klawiatury i będzie w pełni zoptymalizowane i płynne jak w innych grach typu Margonem, MFO3.

System walki podobny do tego z gier Pokemon na platformę GameBoy.

Turnieje i wszelkiego rodzaju eventy.

Świat pełen niespodzianek.

Zdarzenia które będą generowane przez system.

Pokemony i przedmioty unikatowe.

System d&d przedmiotów.

Walki grupowe i walki całego teamu.

Niezliczona ilość zadań i wyzwań.

Poziomy dla trenerów i pokemonów.

Systemy pogodowe , pora roku, dzień noc.

Więcej po starcie. Zapraszamy do komentowania i oceniania pomysłu. Każda pomoc mile widziana !

bez-tytu-u.png
bez-tytu-u.png