Polak, który od 14 lat nie wyszedł z lokacji startowej Tibii. Największy maniak gry wciąż expi

„Bobeek” jest najpopularniejszym Polakiem w Tibii. Zdobycie pierwszego na świecie 1500 lvl dało mu zasłużone miejsce w historii gry. 

Jeśli jednak chodzi o absolutnych maniaków gry, to nikt nie podskoczy innemu naszego rodakowi, nick „Leaver”, który od czternastu lat (od 2006 roku) expuje swoją postacią w wyspie startowej Tibii. 

Rookgard to…

Przeczytaj cały

2lajki

Prawda jest taka, że fejmu się doczekał. Być może o to mu chodziło?

1lajk

Ja słyszałem, że go na ulicy zaczepiają i pytają czy nie jest tym Rookstayerem z youtuba

3lajki

Ano

Wygląda na skromnego i kulturalnego. Szacunek za to

Bardziej na nacpanego melisa

A niech sobie expi

Pytanie czy to dalej ten sam koleś bo przecież oddał konto za 2000zl

3lajki

Co trzeba mieć w głowie, żeby grać w Tibie na dworze

Jaki ryj wgl…

2lajki

Generalnie niektórzy strasznie przeżywają to wszystko. Pod artykułem już nawet groźby nożem lecą, na wykopie też dużo hejtu

Leaver to aseksualny, smutny chłopczyk który będzie wiecznym prawiczkiem na utrzymaniu rodziców, pewne info

1lajk

a co odmówil Tobie, ze o tym wiesz?

2lajki

Tak

Troche patologiczne to forum sie robi. Dla uzupelnienia tematu zamieszczam jeszcze linka do wykop.pl


Fajnie jakby ktoś wykopał żeby jeszcze temat troche pożył. Pozdrawiam tibijczyków

1lajk

Leaver też nagrywa muzyke jakby ktoś chciał posłuchać

Dawaj Liver ciśnij do 300 a na insta do miliona!!!

1lajk

Taaaa właśnie mało nie padł ten przygłup. Już stał na black hp ale nie wiem po co go odratowywali