Polskie FC na Serwerze Zodiark

Do kogo można się odezwać w sprawie jakichś dodatkowych informacji?

Najlepiej na forum do kolegi MatKan86, który jest naszym liderem. W grze kolega gra pod nickiem Przytul Kotka lub do Arazlama Durai.

Czy na innym serwerze gracie także bo na zodiarku narazie nie moge założyć postaci

W chwili obecnej gramy tylko na zodiarku. Jak wkońcu uda Ci się stworzyć postać serdecznie zapraszamy do Krucjaty.:slight_smile:

Witam. Dopiero utworzyłem postać na tym serwerze. Gdybyście przyjmowali nowych, chętnie dołączę. Bard, nick Duch Manitou. Kupiłem od razu wszystkie części, zwykle będę grać wieczorami, niestety też nie za długo. Pozdrawiam☺️

Witaj, nowe osoby są jak najbardziej mile widziane. W sprawie przyjęcia najlepiej napisz w grze do Przytul Kotka, Arazlama Durai, Leeny Shiroi lub do Bad Boya lub złóż podanie w grze do FC. Zawsze któreś z nich będzie online i zawsze ktoś posiadający uprawnienia doda Cię do FC.:slight_smile:

Zdjęcie części członków Krucjaty Moogli

Wysłałem priv :slight_smile:

Nowa siedziba Krucjaty Moogli.

1lajk

Witam. W bliskiej przyszłości otrzymam wypłatę i planuję zakup tej gierki i byłbym zainteresowany dołączeniem w wasze szeregi, aczkolwiek mam jeszcze pytania do samego serwera:
1.Jak wygląda kwestia populacji na zodiarku??
2.Kwestia marketu(kupno/sprzedaż) czyt. Wieje pustką czy jest z czego wybierać

Z góry dziękuje za odpowiedzi :wink:

  1. Serwer ma restrykcje rejestracji (są pory, że nie możesz stworzyć postaci) więc graczy jest dużo. Do tego instancje można robić na crossie z innymi serwerami więc na brak ludzi nie można narzekać :wink:
  2. Market ma się dobrze, jak się lubi kombinować to idzie zarobić nawet na sprzedaży wtórnej. Ale gathering czy crafting to jest element napędowy :slight_smile:

W razie innych pytań śmiało pisz na pw

Na pierwsze pytanie Dedal juz odpowiedział więc spróbuję wypowiedzieć się na drugie.
Market ma się dobrze. Sporo osób wystawia i kupuje. Jeśli dobrze podpatrzyć ceny porządanych surowców to nawet na najprostszych można się nieźle dorobić. Przykładowo: wahające się ceny silver ingotów czy też elm logów. :slight_smile:

Dziekuję za szybkie odpowiedzi :wink: Mam jeszcze pytanie “z innej beczki” słyszałem, że gra ma łączony serwer pomiędzy Pc i ps4. Jest tu ktoś kto używa drugiej opcji?? Bo osobiście bardziej mi odpowiada konsola, ale wybiore pierwszą opcje, jeśli konsolowi gracze mają z czymś gorzej(po co sobie życie utrudniać)

Ja akurat gram na PS4 i nie mogę narzekać. Interface jest prosty i intuicyjny, trzeba się tylko przyzwyczaić.

(przepraszam za wcinanie się z odpowiedzią na to pytanie w Waszym poście, ponieważ nie należę do Waszego FC)

Dziękuje za odpowiedź :wink:

Rekrutacja cały czas jest otwarta. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej gry.

Z pozdrowieniami
Przytul Kotka

Witam. Probowałem 2razy nawiązać kontakt w grze, aczkolwiek chyba złe pory dobierałem. Mój nick w grze Rinha Kuu :slight_smile:

Radzil bym popracowac nad swoja ortografia :slight_smile:

Dziękuje serdecznie za niezbyt precyzyjne scharakteryzowanie mojej postaci.

Pozdrawiam
Przytul Kotka