Polskie FC na Serwerze Zodiark

Witam
Również chętnie dołączę. Mój nick w grze: Ninety Nine

Witam, pobieram grę i niedługo zacznę grę na Zodiarku, do kogo pisać w razie co?


Rekrutacja do Krucjaty Moogli cały czas jest otwarta.
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej gry.

Z pozdrowieniami
Przytul Kotka

Krucjata Moogli serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej gry. Po roku obecności na serwerze Zodiark posiadamy 24 członków z czego aktywnych jest 22 graczy. Na chwilę obecną siedzibą FC jest średni domek w Shirogane z odblokowaną całą zawartością warsztatu jak i 4 okrętową flotą. Ponadto jako Gildia rangi 8 mamy odpalone buffy dające + 10% do XP z (zależnie od dnia tygodnia) kraftu, zbieractwa jak i walki. Nowym graczom chętnie służymy pomocą czy to w wypełnianiu wątku fabularnego, farmieniu mountów lub różnych tzw. wyglądajek. Posiadamy własny kanał Discord.
Jeżeli jesteś zainteresowany grą z tagiem KM odezwij się.

Z pozdrowieniami
Przytul Kotka

Cześć

Chciałbym dołączyć do waszego FC. Jednak nie dawno zacząłem i nie mogę użyć darmowego przeniesienia postaci. Muszę zacząć od nowa grać.

Pozdrawiam

witam próbowałem dołączyć na diacord ale nie mam dostępu do niczego. gram z kuzynem na zordiarku i szukamy ekipy. próbowałem kontaktować się z osobami ale widocznie czegoś nie ogarniam proszę o kontakt w grze Nick epic drama

Rekrutacja cały czas otwarta

Witam .
Dalej gracie na tym serwerze ??
Chciałem dołączyć do waszego FC
Nick w grze Mrooq Mq

Gramy dalej. Złóż aplikację w grze. Ewentualnie odezwij się do któregoś z członków Krucjaty Moogli.

Witam chcialbym dolaczyc. Moj nick w grze to Dragon Frey

Witam. Jestem zainteresowany dołączeniem do waszego FC. Nick w grze Obi Ganajai