Pomoc dla przyjaciółki

Hej wszystkim!

Nie myślałem, że będę tutaj kiedyś post tego typu wrzucał ale… jak już sięgać to po każdą pomoc.
Sytuacja wygląda następująco- nasza 23 letnia przyjaciółka , fanka kotów, gier (zwlaszcza Gw2), stylu vintage… niestety zachorowała.
Zmaga się z ostrą wadą serca, wymagana jest plastyka zastawki. Czeka już 1,5 roku na termin- zostało jej zaledwie 6 miesięcy by przejść zabieg i uniknąć przeszczepu, który w obecnej sytuacji covidowej jak jak wyrok. Dziewczyna jak wspomniałem ma jeszcze całe życie przed sobą dlatego wraz z jej najbliższą rodziną założyliśmy zrzutkę.
Wszelka dokumentacja medyczna została przesłana do administracji Zrzutki przez co ma ona status zweryfikowanej. Dodatkowo skany dokumentów medycznych bez danych personalnych pojawią się na początku przyszłego tygodnia na samej zrzutce.
Jeśli macie jakiś wolny grosz, prosimy o każdą pomoc, każde udostępnienie.
Proszę tym samym o wstrzymanie się od uszczypliwych komentarzy, natomiast jeśli są jakieś pytania to śmiało. Postaram się na wszystko odpowiedzieć

Link do zrzutki https://zrzutka.pl/nf84sh

Bump

Podbijam.

Dodana dokumentacja medyczna oraz inne. Proszę, przekażcie dalej.

bump

Up

Wiesz co, walczycie ze skutkami, a nie znacie ani nie leczycie przyczyny choroby, bez sensu!
Tak działa oficjalna medycyna, żerują na głupich i strachliwych ludziach…
Zrobicie to… i co dalej? Pomoże na chwile, ale nie uleczycie przyczyny.
Teraz to i późno, więc polecam zrobić obie opcje na raz, edukować się, konsultować, a zrzuta swoją drogą…

W skrócie, wg podanej na papierach diagnozy przyczyną choroby cytuje “”"Mogą być konflikty typu:
-mój ojciec wyrzuca mnie z domu, ale wracam dzięki mojej matce, dzięki miłości matki
-odnajduję miłość ojca za pośrednictwem matki

np. ojciec wyrzucił dziecko z domu, ale mama ściągnęła je z powrotem

Zwężenie:
-ojciec próbuje mnie zatrzymywać, ale ja chcę być wolny""" koniec cytatu

Przyczyną jest wada wrodzona wykryta 1,5 roku temu, zastawki nie dawały rady przez co będzie musiała mieć wstawione zastawki biologiczne bądź mechaniczne. Dziewczyna jest pod stałą kontrolą lekarza kardiologa więc i konsultacje są.

Bump.