Pomoc w Wyborze Klasy postaci

Witam mam pytanie, jest jakiś build dla jakiejś klasy by postać była walcząca w zwarciu np. dual-wield, wspierająca się mocno magia? Wydaje mi się że widziałem gdzieś coś takiego na filmiku kiedyś, jakiś 2 x broń + magia burzy, ale mogło mi sie wydawać :P

Tak na magicke też gra się używając Dual Wielda, głównie na PvE zapewno to co widziałeś to był Sorceror z dual wieldem ;)

A jeszcze raz widziałem gościa bodajże z ogniem z dual wield, który biegał czarno przezroczysty z widocznym sercem ;P Co to za build? I czy dobry

Dragonknight pewnie stamina ale ręki sobie nie dam urąbać. Drahonknight to teraz bardzo silna klasa osobiście gram tylko nightblade'ami więc za wiele nie doradzę.

Przeżroczyste serce to umiejętność Dragonknighta Coagulating Blood/Green Dragon Blood, która ze względu na wiele nerfów nie jest obecnie używana w żadnym porządnym buildzie. APEL do wszystkich osób piszących odnośnie buildów, w swoich postach zaznaczajcie do czego ten build ma służyć [solo PvP, solo PvE, robienie questów, dungeony, triale], ponieważ nikt nie jest wróżbitą Maciejem i nie wie do czego ten build jest wam potrzebny...

Witam, zaczynam jutro grać w TESO , dużo czytałem i mam problem z wyborem klasy postaci. słyszałem że sorcer to piczka... ale po gp z pvp wydaje sie całkiem ok. Myśle nad NightBlade pod Assasina 2 daggery i Bow, tylko irytuje mnie ten garb u niego z tego co widziałem na filmikach :P. Widziałem też dragonknight? czy jakoś tak?, fajnie zrobionego pod 2h sword i bow... i nie wiem na prawde czy to jaka klase wybiore czy to na prawde nie ma znaczenia czy musze isc jakas linia rozwoju np jak biore Nightblade to musi byc assasin itp.

Może wy napiszecie mi kim gracie i dlaczego? bo nie chcę zmarnować czasu na składanie złej postaci.