Pomóżcie wybrać grę

Cześć. Pomocy. Potrzebuje pomocy. Z doborem gry. Model płatności obojętny. Na przestrzeni lat próbowałem wszystkich topowych na rynku tytułów, zarówno F2P, B2P jak i P2P. Lata temu najwięcej zagrywałem się w tytuły takie jak Lineage 2 (grałem głównie na znienawidzonym Allseronie), Runes of Magic, Mu online i Metin. Przyznaję że wciąga mnie grind. Ale quest grind też mi odpowiada. Grałem w WoWa (tutaj główny atut dla mnie to klimat), grałem w Runescape, Guildwars 2, Final Fantasy próbowałem triala, dość dobrze siadł mi Black Desert… Nie przejmuję sie aspektami odnośnie p2w, chyba że mam mocno okrojony dostęp do kontentu gry. Niestety dłuższy czas już w nic nie pogrywałem i chciałbym albo wrócić do któregoś tytułu albo spróbować czegoś nowego. Chciałbym pograć w grę, która będzie stanowic dla mnie jakieś wyzwanie, oferować w miarę bogate aktywności, ma w miarę liczną i aktywną społeczność i pociągnie jeszcze jakiś czas.

Choc poczatek niekoniecznie atrakcyjny to polecam Albion Online. Masa ludzi, masa czynnosci do roboty. Otwarty swiat, sama gra jest sandboxem i juz po samouczku nie masz scisle narzuconego stylu gry, a sam podejmujesz decyzje jak sie wybic na szczyt. W grze masz dungeony solo, dla grup (mozesz pojsc w 2 osoby, ale nawet i w 10), brak lvl ale za to system drzewka rozwoju postaci oraz tiery (map i itemow). W dodatku mozesz zajac sie zbieractwem, rzemioslem, craftem etc, mozesz zrobic postac tez pod gankowanie (zabijanie innych graczy i zbieranie z nich eq), zvz i inne, ktorych jeszcze nie ogarniam, gdyz sam gram z pare dni. Napisalem to troche niespojnie, ale kest 4 w nocy i wlasnie leze w lozku. Tytul w 100% polecam :slight_smile: jest jeszcze wiele rzeczy, o ktorych nie wspomnialem.