Porada dla gracza/SWTOR

1. Jaka Ci pasuje. Zawsze jest tak, że jeżeli playstyle Ci się podoba, to ta klasa jest dobra.

2. Red Eclipse

3. Kup dodatek. Baw się. Graj.

1. Jaka Ci pasuje. Zawsze jest tak, że jeżeli playstyle Ci się podoba, to ta klasa jest dobra.2. Red Eclipse3. Kup dodatek. Baw się. Graj.

Hmmm oke

A co powiesz o klasach takich jak Juggernaud,operative,snajper,vanguard

Hmmm okeA co powiesz o klasach takich jak Juggernaud,operative,snajper,vanguard

Dla mnie do tej pory vanguard to najwiekszy badass w grze + ma epicka, bardzo mass effectową kampanię.

Nie ma więcej opinii ?

Ja polecę Ci jeszcze Pyrotecha ( Bounty Hounter) Ogromy flame dps i do tego super survi :D. Podstawą (jak dla mnie) to kupno abonamentu (30zł), żeby uzbierać sobie kasę na odblokowania z item shopu dzięki czemu nei musisz potem praktycznie kupować abonamentu! I rzeczą najważniejszą od pierwszego momentu szukaj glidii :D

Jeżeli chcesz miło spędzić czas w tej grze to poszukaj takiej gildii jak "Ostatni Batalion" tutaj masz ich ts3: ts3.novasociety.com Ekipa rewelacyjna i przede wszystkim dojrzała 22+ może i wyżej. Co do klasy postaci to zależy co preferujesz ja na samym początku grałem jedi knight następnie guardian i grało mi się świetnie i bardzo przyjemnie.

Ja polecam Smugglera i Imperial Agenta. :P

Czy na serwerach PVE istnieje PVP ? Chodzi mi o to czy ten aspekt nie jest pomijany ? Na serwerach PVE populacja zdaje się być większa jak i aktywność polskiego community, ale ja jestem graczem wielbiącym pvp dlatego pytam co wybrać ? ;)

Smuggler rządzi i dzieli! :D Oczywiście, że na serwerach PvE istnieje PvP - ale w specjalnych strefach.

Na Serwerach PvE są wyznaczone specjalne granice do PvP, bodajże chyba zaczynają się te strefy na Nar Shaada czy Tatooine. Nie pamiętam już sam.

Czy na serwerach PVE istnieje PVP ? Chodzi mi o to czy ten aspekt nie jest pomijany ? Na serwerach PVE populacja zdaje się być większa jak i aktywność polskiego community, ale ja jestem graczem wielbiącym pvp dlatego pytam co wybrać ?

PvE wybierz jeśli lubisz być bardziej bezpieczny i czuć bezpieczeństwo na terenach planety. W PvE głównie robi się grupowe raidy na moby, więc fanatycy flashpointów i World Bossów mają co robić. W PvP jak wiadomo dominuje ten czynnik versus Player czyli jak spotkasz kogoś z Imperium, a jesteś w Republice to może on ciebie zaciukać.

Do tematu porad.

Grając na serwerach PvE polecam sobie układać system rotacji, czyli płynny system używania skilli. W sensie takim, żeby umiejętności były ułożone na pasku w takiej kolejności, aby zaraz znowu były dostępne. Jeśli chcesz znać przykładową rotację to zapraszam na http://www.noxxic.com/swtor

Siemkaaa

Chcę wrócić do gry więc zadam kilka pytań :D

1.Jaka klasa? chodzi mi bardziej o dps ale też aby na padać jak szmata na pve

2.Jaki serwer ?

3.Jakieś porady ?

Serwer Darth Malgus. Postać dowolna - polecam healera na poczatek (ja preferuję Mercenary). Healerem łatwiej się dostać na OPSA a gildii będziesz rozchwytywany do każdej grupy :slight_smile: A propos gildii - zapraszam do jednej z najstarszych gildii polskich po stronie imperium: Bane Empire :slight_smile:
Osiem lat doswiadczenia! PVE I PVP z cierpliwymi tankami :slight_smile: Uczymy taktyk + pomagamy w gear’ze. Mamy super ludzi na Discordzie / TS’ie. Gildia nastawiona na achievmenty PVE+PVP i atmosfere!

Siemka co na początek kupić. Jakąś podstawkę czy coś?

W SW:TOR opłaca się kupić tylko i wyłącznie abonament. Za abonament na 1 miesiąc masz odblokowane WSZYSTKIE dodatki na stałe, nawet jak sub wygaśnie. A potem, gdy już dobijesz max lvl, pobawisz się chwilę i gra ci się spodoba to polecam po prostu grać na subie, jest zwyczajnie przyjemniej :slight_smile:

A czy gra umiera bo tak sobie czytam forum obcojęzyczne i są różne opinie. Jak tam z populacja ludzi i nowymi graczami. Taka bieda na rynku MMO, że tylko SWOTR wydaje się ok, no może FFIV jeszcze.

To poczytaj fora o SW:TOR z 2014 roku, też ludzie pisali że gra umiera, a od tego czasu zyskała parę dużych dodatków i jakoś dalej dycha. Ludzie to samo mówią o wowie juz od 4 dodatków, czy o gw2 już od premiery w zasadzie. Kurcze, dziwnym trafem ludzie chcą uśmiercić jedyne gry które czynią ten rynek znośnym xD.

Po za tym na fora zawsze warto brać poprawkę - fani danej gry najczęściej są zajęci graniem, tylko hejterzy mają czas i ochotę pisać tego typu rzeczy na forum gry :stuck_out_tongue:.

Generalnie wygląda to tak : gra nie jest top 1 jeśli chodzi o popularność, ale na pewno też nie umiera. Najważniejsze że ludzie cały czas jakoś grają i nie ma większego problemu z zebraniem ekipy na flashpointa (dungeona) czy opsa (raida).

Żeby cię uspokoić to widzę dwie opcje dla ciebie. Pierwsza - jeśli nie boisz się zaryzykować 30 zł to spróbuj, będziesz mógł dzięki temu stworzyć postać dowolnej rasy, czy kupić sobie jakiś ładny wygląd. Druga opcja - jeśli boisz się zaryzykować lub nie przeszkadza ci gra podstawowymi rasami to po prostu wejdź do gry, pograj tam do 15? 20? poziomu, odblokuj sobie dostęp na flotę republiki/imperium (takie jakby główne miasto gdzie gracze się spotykają) i sam zobacz. Albo spróbuj się pokolejkować na jakieś dungeony czy coś.

Ach, tylko ostrzegam - jest to gra głównie fabularna, jeśli oczekujesz dynamicznych eventów, non-target walki, czy zasypu statystykami to tego nie uświadczysz. Nie mniej mi się przyjemnie grało i na pewno jeszcze wrócę jak wypuszczą kolejny dodatek :slight_smile:

Zna ktoś jakąś fajną gildię na serwerze Darth Malgus, wracam po dość długiej przerwie i myślę, że lepiej się gra w jakiejś ekipie, niż samemu, będę zaczynał od początku, oczywiście sub jest zakupiony

jaka frakcja?? Rep czy Imp ?? Jeśli chodzi o Republikę to proponuję Ostatni Batalion weterani gry i szukają nowych jak i starych graczy do wspólnej gry.

frakcja imp klasa sith assasin

Bane Empire - gildia istnieje od 2012 roku.
Cały czas jesteśmy i rekrutujemy! Aktualnie szukamy graczy do:
-Druga grupa progresowa - ludzie którzy już progresują operacje na poziomie Veteran (Hard Mode) lub mają zaliczoną większość ze Story Mode i bardzo chcą pójść o level wyżej.
-Trzecia grupa progresowa - ludzie którzy mają obcykane flashpointy a chcieli by zacząć operacje Story Mode albo którym brakuje części operacji SM w Achievach.
-Graczy Casualowych / Socialowych - nastawionych na achievementy lub najzwyczajniej nie chcących się samotnie błąkać się po SWTOR’ze :wink:

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich Gildii, które mają aktywną grupę progresową (aktualnie progresujemy Nightmare’y).
Mamy doświadczonych graczy znających większość taktyk.

Jeżeli oczekujecie coś więcej od gildii niż farmienie conquestu - zapraszamy.

ps. Mile widziani są wszyscy - farmerzy również :wink:

JAK NAS ZNALEŹĆ:
Z uwagi na wiek członków grupy progresowej - gramy najczęściej wieczorami.
Najłatwiej wejść po 20:00 i wejść w social window (pasek menu w grze - ikona trzech ludzików-> social window), w pole wyszukiwania wpisać “Bane” (bez cudzysłowów), kliknąć Enter - wyświetli się lista.
Klikamy w trójkącik przy comments - rozwinie się lista i wybrać sortowanie po “Guilds”. Jeżeli będzie online jakiś członek Gildii “Bane Empire” - zobaczycie nazwę gildii Bane Empire przy nicku członka. Zagadajcie - na pewno was przyjmie.
Prośba żeby w wyszukiwanie wpisywać samo “Bane” - jak będziecie wyszukiwać po “Bane Empire” - coś się zaczyna krzaczyć i niestety nie wyszukuje.
Polska Gildia SWTOR - Bane Empire - Rekrutuje! Istniejemy 12 lat.
Cały czas jesteśmy i rekrutujemy! Aktualnie szukamy graczy do:
-Druga grupa progresowa - ludzie którzy już progresują operacje na poziomie Veteran (Hard Mode) lub mają zaliczoną większość ze Story Mode i bardzo chcą pójść o level wyżej.
-Trzecia grupa progresowa - ludzie którzy mają obcykane flashpointy a chcieli by zacząć operacje Story Mode albo którym brakuje części operacji SM w Achievach.
-Graczy Casualowych / Socialowych - nastawionych na achievementy lub najzwyczajniej nie chcących się samotnie błąkać się po SWTOR’ze :wink:

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich Gildii, które mają aktywną grupę progresową (aktualnie progresujemy Nightmare’y).
Mamy doświadczonych graczy znających większość taktyk.

Jeżeli oczekujecie coś więcej od gildii niż farmienie conquestu - zapraszamy.

ps. Mile widziani są wszyscy - farmerzy również :wink:

JAK NAS ZNALEŹĆ:
Z uwagi na wiek członków grupy progresowej - gramy najczęściej wieczorami.
Najłatwiej wejść po 20:00 i wejść w social window (pasek menu w grze - ikona trzech ludzików-> social window), w pole wyszukiwania wpisać “Bane” (bez cudzysłowów), kliknąć Enter - wyświetli się lista.
Klikamy w trójkącik przy comments - rozwinie się lista i wybrać sortowanie po “Guilds”. Jeżeli będzie online jakiś członek Gildii “Bane Empire” - zobaczycie nazwę gildii Bane Empire przy nicku członka. Zagadajcie - na pewno was przyjmie.
Prośba żeby w wyszukiwanie wpisywać samo “Bane” - jak będziecie wyszukiwać po “Bane Empire” - coś się zaczyna krzaczyć i niestety nie wyszukuje.