Poszukiwani aktywni gracze

szukam ludzi do mmo , mam na mysli rapplez albo np rift :smiley: dajcie znaka jesli macie ochote popykac ;p nie szukam nowego mmo tylko stare dobre i z duzą populacją :slight_smile:

w FF graja w osoby. ale podobno gra pve, niby fajna ale nie wypowiem sie za duzo gdyz w nia nie gralem. Musisz pytac na disco ^^

watpie by ktos chcial grac akurat w to… napewno sa chetni na L2 i pare osob gra w Albiona

l2 ? a jakie l2 ? tzn serwer , popykalbym na 4game bo to calkiem spoko bylo ale tak to nie wiem :smiley:

Napisalem na disco, do osob ktore sa chetne pograc w ff lub l2 wiec pozostaje oczekiwac na wiadomosc. ew. przyjsc do nas na disco :wink:

Wszystko zależy od ugadania się, sama gram casualowo w ff plus do tego dochodzi lol.

wczoraj zacząłem grać w albion online - kupiłem grę jakoś w 2016 roku ale potem nie było czasu grać i zapomniałem o niej ale wczoraj zainstalowałem i trochę pograłem, zaraz t5 bedę próbował zakładać ale dużo rzeczy nie wiem i chętnie dołącze i powkurwiam was pytaniami :stuck_out_tongue:

+pw

cześć, chętnie bym się przyłączył +pw

Jak wygląda sytuacja z Eso, od niedawna zacząłem grać i szukam ekipy.

Tez zaczalem grac niedawno w Eso mozna cos poklikac razem

Dodaj mnie na discorda Mahomed#3785

+pw

++pw

+++pw

Aktualizacja.
Zapraszam chetnych do Gry Albion Online na wspolne granie.
Przyjmiemy nowych, srednio doswiadczonych jak i zaawansowanych.
Planujemy zalozyc wlasna gildie gdyz jest nas z 15 osob aktywnych.
Obecnie gramy w Albiona, league of legends(euw), pugb
Pozdrawiam.

1lajk

+pw juz wysłane na albion

Dalej poszukujemy graczy do wspolnej gry w:

  1. Albion Online
  2. PUBG
  3. League of Legends (euw)
    Pozdrawiamy.
    Team ROG.

Hej Retortus, wyślij mi discord na pw.

Hej, Juz wysylam :slight_smile: