Poszukiwanie igły w stogu siana

Gatunek: [MMORPG]
Sprzęt: i6500 3.5 gHz, 16GB RAM, GeForce GTX 1060 Gaming X 6GB DDR5
Cechy: Brak mikrotransakcji wpływających na rozgrywkę. Content PVE jak i PVP lecz z naciskiem na PVE tj. instację jak w wow'ie bądź raidy itp. Różnego rodzaju wyprawy drużynowe.

Przypadły mi do gustu: World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Tibia (moje dzieciństwo :) ), Mu Online (W szczególności wersje 97j i 97j + DS)
Nie przypadły mi do gustu: Metin2, Rappelz, Guild Wars 2, Tera Online, POE i wiele innych.

Problem tkwi w tym, że obecnie nie mogę sobie pozwolić na opłacanie abonamentu w grach, a takie gry odpowiadają mi najbardziej ponieważ nie ma tam ani jednej rzeczy w Item Shopie, która jakkolwiek wpływa na rozgrywkę oprócz kwestii kosmetycznych. Wszelkiego rodzaju pety i inne bzdety są do zdobycia przez każdego gracza bez wydawania złotówki i nie jest to kwestia jakiegoś EVENTU bądź kalendarzyka dzięki, któremu za logowanie się do gry coś dostajemy tylko wszystko całkowicie 100% gry jest do naszej dyspozycji. Jednak takie gry wymagają abonamentu. Tu rodzi się moje pytanie, czy gdziekolwiek we wszechświecie istnieje gra FREE TO PLAY, w której nie występuje item shop nie oferujący nic poza itemami wpływającymi jedynie na kosmetykę gracza ? Oczywiście jakieś boosty do expa bądź boost lvl też mi nie przeszkadzają ponieważ nie każdy ma tyle czasu na grę. Przeszkadzaja mi itemy, których sam nie mogę kupic u NPC lub w Auction House'ie za złoto w grze bez żadnego problemu oraz itemy, które wpływają na statystyki postaci dostępne za realne pieniążki.

Pozdrawiam.

Może rift? Albo gw2

Warframe

Secret world legends
Wildstar
DC universe online