Poszukuje anime, zmęczenie materiału

Kto wybrzydza ten nie... ogląda :)

Sam obejrzałem podobną ilość anime do ciebie tyle że oglądam dopiero 1.5 roku.

Hmm nie podałeś żadnego gatunku więc trudno coś zasugerować.

Jeżeli lubisz romanse to sprawdź: clannad. Podstawa tego gatunku.

Z horrorów może podejść Ci: Another. Wyjątkowo mocne sceny. Osobiście widzę powiązanie z filmem: Oszukać Przeznaczenie ale pewnie tylko mi tak się wydaje.

Patrząc na typowe shouneny powinieneś zerknąć na: Kami Nomi zo Shiru Sekai. Może i jest to po części romans ale jedyny w swoim rodzaju. Dość śmieszny i udowadnia( oczywiście w anime ) że wiedza powszechnie uważana za głupią( niekiedy zboczoną ) może się przydać.

@despA oglądałeś może Slam dunk'a, Hajime no Ippo, Major'a, Kaleido Star (o akrobacjach), Initial D, Redline, Ookiku Furikabutte, One Outs ^^? Sprawdź te tytuły, bo mnie Kuroko na basuke odrzuciło podejściem do sportu ;P

Po prostu lubię te super moce podczas meczów :P Zostało mi to z młodych lat dzięki Tsubasie i jego strzałów z przewrotki czy tak samo sławnego Kojiro trenującego swój "tygrysi strzał" przebijający fale oceanu ^^

Cześć, oglądam anime od dłuższego czasu i nadeszło u mnie zmęczenie materiału. Patrząc na wychodzące anime w ostatnich sezonach mam poczucie wszechogarniającej tandety, szablonowych nudnych postaci i niewykorzystanego potencjału. Szukam tytułów, które wzbogacą moją listę cyframi 8+ i nie zaczynają się na Sword, Attack, Flaki z olejem itp. Możecie przejrzeć, co ostatnio oglądałem i co zaskarbiło sobie moje uznanie tutaj:

http://myanimelist.net/animelist/Gnieznianin

Jeżeli macie dla mnie ciekawe propozycje chętnie je przejrzę.

Pozdrawiam

Gnieznianin