Poszukuję giereczki

Witam, wiele lat temu grałem w grę która bardzo mi się podobała. Rozgrywka wyglądała tak że masz swojego Championa i ulepszasz mu uzbrojenie, kupujesz lepsze bronie no i to wszystko boostuje cię jako postać, gierka była nastawiona na PvP+PvE, na każdej arenie biłeś się ze zwierzętami+innymi graczami. Pamiętam że były dwie gry bardzo podobne do siebie pierwsza Arenas of Glory a druga to War of Titans, czy ktoś z was zna może jeszcze jakąś gierkę w takim klimatycznym gladiatorskim stylu?
Jest to mój pierwszy post więc nie mogę pokazać tutaj 2 zdjęć więc do jednego wysłałem linka:
image
i

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/_3Bk9kqTURBXy9iMDkyZGU4MjFhYTk1YWQ2ODYzMDI3OWNiZmZmYmQ1Mi5qcGVnkZUCzQMUAMLDgaEwBQ

swords and sandals?

1lajk

Po opisie przypomina mi to mape w warcraft 3 orc gladiators revenge. Nikt nic nie poleci bo nie ma już dzisiaj takich gier.

1lajk

W sumie to pasuje do opisu ale szukam MMO bo tak to pogram tydzień i zakończę swoją przygodę z S&S :sweat_smile:

Temat wyczyszczony z głupot. Od mnie sprawdź sobie Gladiatus, kiedyś z kumplem sporo w to graliśmy.

1lajk

Grałem kiedyś lecz to jest gierka z systemem wyczerpania a chciałbym grać w coś gdzie o każdej porze dnia mogę progressować i moja siła zależy w szczególności od moich umiejętności w grze więc żadne gry turowe nie wchodzą w grę.

Kojarzy mi sie z dwoma grami z bardzo dawna.
Warrior Epic

i Rakion

1lajk

Jak chodzi o gierkę 3D to moim faworytem jest Hunter’s Arena: Legends lecz ma troszkę za wysokie progi wymagań. Szukam czegoś właśnie na słabszy komputer a te gierki to już chyba są zamknięte?

Gladius 2 - Arenas of glory…wystarczyło kliknąć “szukaj obrazu w google”. Nie ma za co

Chyba tibia ale nie jestem pewien