Poszukuję graczy do Tibii (real bądź ots) - tylko hardcore bez bota

Witam.

Mam 19-lat i bardzo chętnie bym preferował właśnie takie granie na OTSIE w zgraniej ekipie. Mogę grać na każdej, wersji czasowo dostępny. TS/SKYPE wszystko jest , można na steam się kontaktować : evesin.

Siemano mam 23 lata i chętnie bym pograł 4fun team hunty. W obronie PK, ale ogólnie wole PVE. Dajcie znać :)

Siemano mam 23 lata i chętnie bym pograł 4fun team hunty. W obronie PK, ale ogólnie wole PVE. Dajcie znać 

Ładnie odkopany wątek :D

Witajcie,

Od wieki wieków poszukuję normalnych graczy 18, najlepiej 20+, chociaż mogą być i 16+, pod warunkiem, że są to normalne osoby. Jeżeli chodzi o mnie, skończyłem grać w Tibię, gdy miała numerek 7.6, zaś rozpoczynałem przygodę od 7.1. Aktualnie powróciłem i pogrywam sobie na świecie Nika z kolegą, ale ten ostatnio czasu nie ma zbytnio na grę.

Wymagania:

- ts3

- wiek 16/18/20+(preferuję)

- głos nie ma znaczenia

- pieniądze na pacca (facc nie jest opłacalny w tych czasach)

- bezkonfliktowość, normalność psychiczna

- gra ma się opierać głównie o FUN, nie PVP (w tym gildie, wary - to nie dla mnie), oczywiście możemy pokazać kilku osobom, które się nas uczepią kto tu rządzi, już byli tacy niejeden raz... :)

- wytrwałość co do niskiego EXPA

- oczekuję od takiej osoby, aby nie waliła w klawiaturę, nie zabijała w pobliżu własnych rodziców, ani nie klęła po ujrzeniu napisu "YOU ARE DEAD" - to non sens... gra to gra, a nie całe życie...

- gramy BEZ BOTÓW

Możemy pograć na Tibianicu (OTS), bądź na jakimś świecie PvP (preferuję nikę, bądź antice) - RL TIBIA.

No to tyle - jacyś chętni? :)