Poszukuję gry

warbane mi tnie nie minimalnych ;/

Może ta pierwsza część ?

StarCraft 2.

Devil May Cry 3(Tutaj sie nudzic nie bedziesz).

Onimusha 3.

Dynasty Warriors 8(Gra doskonale zoptymalizowana).

Ninja Blade

Star Wars Battlefront 2

Mass Effect (Jedynke odpalisz bankowo, lecz nie wiem jak poleci 2 i 3)

Doom 3

AvP 2(Najlepsza czesc. Tak mi sie przynajmniej wydaje ;D)

Nie wiem cyz lubisz, ale ja ci polecam mass effect 1-3 oraz Dragon age 1-3 xD

Jeśli MMO nie byłoby problemem, to polecam Ultimę Online,

stara, ale najbardziej rozbudowana i ambitna produkcja ze wszystkich.

Istnieje nawet polski shard "Dziedzictwo Mistrzów II".

Wszystkie informacje można znaleźć na tej stronie: http://www.dm-uo.pl

To nie jest offtop, jesli lubisz klimat, a gra ci pojdzie na 200% to polecam ci Tibie... Zapewne duzo osob powie: Boze... Tibia?!

Ale ma duzo plusow, jak by nie miala to by w nia nikt nie gral... A ludzie ktorzy w nia graja (przynajmniej Ci, ktorych ja spotkalam) jest swietna, malo kiedy znajdzie sie osoba ponizej 12 roku zycia, zazwyczaj +18. Spokojni ludzie, a jesli masz z kim grac... marzenie xD

Jesli lubisz kwadraty, a Tibia to zamoło to polecam minecraft xD

Jak źle się czujesz grając, to odpuść sobie na jakiś czas, bo jak się będziesz zmuszać, to tylko gorzej będzie:P

Możesz spróbować MMO Wakfu z ekipą tutaj z forum, spoko gra i ekipa.

OT: Zmień Vistę, bo aż żal patrzeć...

najlepiej na 7 albo jakis linux :P oo tak !! Wakfu sproboj tego setki godzin przegranych ;)

WilliamXN

avp 2 grałem

StarCraft 2 grałem

Devil May Cry grałem

Dynasty Warrior grałem u ziomka nie spodobało mi się

Doom 3 grałem fajny klasyk

Mass effect sprawdzę

Nie lubię gier z serii gwiezdne wojny- filmy uwielbiam ale nie gry

Sewei Dragon age mi nie pójdzie pisałem już ;p

Gordrik Niestety nie mam już tyle czasu na gre żeby płacić za abonament w niej i grać kilka razy w tyg po 2h max to za mało jak dla mnie żebym musiał zapłacić

Yami Wakfu Grałem nie przypadł mi do gustu i Dofus to samo visty nie mogę zmienić bo mam takie sterowniki do grafiki etc które nie obsługują systemu xp

zresztą mi z vistą dobrze się pracuje jedyny minus że gry które potrzebują 1gb ram to z vistą potrzebują 2gb

PS: Właśnie się dowiedziałem że FINAL FANTASY XIII Wyszedł na pc :o info z oficjalnej strony Square-enix i z pclab

http://pclab.pl/news59686.html

@Down Aha to sprawdzę :) póki nie będę miał FFXIII na pc to tylko 55GB :D

Shard jest darmowy

FFXIII Wyszedł na PC już jakiś czas temu, ale optymalizacja jest zwalona(Jak w większości portów z konsol ostatnio), więc nie masz raczej na co liczyć :P

Majesty 1 i 2 można dostać teraz za 10 zł każdą w GalaStore, ja teraz sporo w nie pocinam.

o.O Jakim cudem ci Dragon age 1 nie pojdzie?! Jak mi na starym lapku chodzil o.O

Ale lepiej wiesz, moze Mass effect ci sie spodoba przynajmniej 1 powinna ci pojsc na minimalnych lub srednich wymaganiach... (mam nadzieje, jesli nie to zmien kompa bo naprawde duzo tracisz ;( )

Mass effect sprawdzęNie lubię gier z serii gwiezdne wojny- filmy uwielbiam ale nie gry

To nie gwiezdne wojny :) Gra ma mega klimat, naprawde. Ale odpuść bo komp ci i tak nie pozwoli na to.

Twoim problemem jest słaby komputer bo jest wiele ciekawych i klimatycznych gier ktore nie odpalisz na tym sprzecie. Wiedzmin, Dragon Age. Jak grałeś w Fallouta to teraz wyszedl Wasteland 2(protoplasta Fallouta) za***ista(tez zbugowana :P )gra i mega klimatem, ale nie licz ze w nia pograsz. Lubisz Władce pierścieni no to Shadow of Mordor, tez bardzo fajna i klimatyczna gra tylko znowu ci nie ruszy :).

W wiekszosc klasykow grales, nowe gry ci nie rusza na tym co masz. jedyna nadzieja to grach z uslugi kickstarter :). Sorry ale taka jest prawda :)

Icewind Dale, jeśli lubiłeś Baldurs Gate to poczujesz się jak w domu :)

pokemony na gba xD lub inne gry na niego xD Moze chociaz to ci pojdzie...

Metal gear rising revengeance

FreeQ

na razie przez dobre pół roku nie kupie kompa bo składam na motocykl ;s a to jednak jest lepsze niż gry xD

Nie przeczę ze nie :). Sam mam manie jazdy na quadzie :). Tylko mowie szczerze, w ciagu paru lat wyszlo pare fajnych RPGow, czy tez gier z fajnym klimatem. Niestety na tym kompie co masz nie ma szans bys mogl w to pograc :(

Ewentualnie moge ci polecic to http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2435 nie wiem czy grales czy nie. Ja bylem bardzo zaskoczony ta gra. Przez 1 godzine ciezko bylo mi sie przebic i chcialem ja wywalic. Ale potem naprawde fajnie sie rozkrecala :).

Grimrock i tyle w temacie.

Royal Quest, Dark Blood Online lub ArcheAge 2 też możesz spróbować SMITE