Praca. Jak najmniejszy kontakt z ludźmi

Obawiam sie kontaktu ciągłego np. w ubezpieczalniach gdzie klientowi ciągle coś tłumaczysz a zaraz gdzieś dzwonisz. Jak mam kilka razy dziennie wymienić kilka zdań kosztem fajnej pracy to ok.

btw. Napisałem wyraźnie że czekam od was na propozycje a to różnica jaką prace wybrać.

Obawiam sie kontaktu ciągłego np. w ubezpieczalniach gdzie klientowi ciągle coś tłumaczysz a zaraz gdzieś dzwonisz. Jak mam kilka razy dziennie wymienić kilka zdań kosztem fajnej pracy to ok.btw. Napisałem wyraźnie że czekam od was na propozycje a to różnica jaką prace wybrać.

Ale w drugą stronę... nie uciekniesz od problemu jąkania izolując się od ludzi. Właśnie powinieneś coraz więcej rozmawiać by problem usunąć.

Ja mialem problem z kontaktami z obcymi ludźmi, obecnie pracuje w ww. ubezpieczeniach, potraktowałem to jako wyzwanie i nie żałuje :) Teraz naprawde dobrze mi sie rozmawia z obcymi i nie czuje oporów.

Operator wózka widłowego. W zasadzie operator jakiejkolwiek maszyny.

Całe życie w strachu przed ludźmi... Proponowałbym powalczyć z wadą wymowy. Przecież są zajęcia prowadzone dla takich jak Ty. Jak już wyeliminujesz jąkanie lub poprawisz w mowie, zwiększysz poczucie własnej wartości, otworzysz się na ludzi i.... bum! Masz więcej możliwości.

Dzisiaj rozmawiałem (telefonicznie) z gościem ze sklepu , który strasznie się jąkał. Ciężko go było zrozumieć. Jednak jego uprzejmość i podejście do klienta było tak bardzo pozytywne, że nie przeszkadzało mi jego jąkanie. Mówię Ci, jakbyś chciał widzieć "co sobie taki klient może o mnie pomyśleć?".

Czekaj, żeby nie było offtopic i żebyś to odczytał...: proponuje rozdawać ulotki albo spam do bloków mieszkalnych.

Ale w drugą stronę... nie uciekniesz od problemu jąkania izolując się od ludzi. Właśnie powinieneś coraz więcej rozmawiać by problem usunąć.

Nie jąkałeś się to nie wiesz w czym rzecz.

Napisałem wyraźnie że z tym walcze ale nie w taki sposób jaki ty opisałeś.

Dzięki za odpowiedzi. Uważam że temat zostaw wyczerpany. Można zamknąć :)

Jeśli piszecie o operatorze WW, to niekiedy praca ta wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Chyba, że mowa o pospolitym "pikerze" który jeździ po magazynie zbiera zamówienia skanerem.

Cześć ;) Czy znacie jakieś ciekawe zawody w których pracownik ma mały kontakt z 'klientem'? Chodzi mi o rozmawianie. Poszukuje pracy nie na wakacje czy coś ale na cały czas. Darujcie sobie marne pójście do psychologa bo problem leży gdzie indziej. Jeśli chodzi o programowanie to odpada. Grafika komputerowa jest ok i nad tym troche myślę. Jeśli chodzi o moje wykształcenie: średnie z maturą bez zawodu(technikum bez egzaminu zawodowego). Nie planuje dalszej nauki ale jak będę miał okazje ogarnąć ciekawe kursy to biere.

Z góry dzięki za propozycje.

Często zastanawiam się nad tym, jak mogę podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności. Wyszukiwałem różne opcje i natrafiłem na stronę https://iampm.pl/, która oferuje interesujące kursy. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat edukacji dostępnej na tej platformie? Czy warto zainwestować w naukę z ich programów?

Glovo, Uber eats :rofl:

OnlyFans

Mordo a może popracuj nad sobą i Twoimi nieuzasadnionymi fobiami, bo nikt powyżej 20 roku zycia, w życiu zawodowym nie będzie się z Ciebie śmiał za plecami że się jąkasz… Ludzie najzwyczajniej mają Cię w chuju, jesteś dla nich współpracownikiem, trybikiem. Tak więc serio bez żartu polecam pracę nad sobą, ewentualnie psycholog i zacznij NORMALNIE funkcjonować w społeczeństwie bo mam wrażenie że masz problemz tym a nie z pracą