Problem z FFXIV One-time password

Witam, mam problem z logowaniem do FFXIV a mianowicie, wczoraj zalogowałem się na ich stronie bez problemu a dzisiaj potrzebny mi jest One-time password. Żeby go mieć muszę się zalogować na strone xDD a nie moge bo musze go mieć podczas logowania. Dlatego pytam czy ktoś wie jak to naprawić? czy po zrobieniu nowego konta trzeba szybko robić też konto a appce? Bo może przez to że nie zrobiłem to mi tego wała zrobili… Będę wdzięczny za pomoc.

Nie no hasło nie prawidłowe wyskakuje teraz xd a jak je próbuje zmienić to jest napisane że hasła nie mogą być takie same jak wcześniej xDDDDDDDDDDDSAKDIJSDOUVHDFCIUH

Napisz do supportu, spróbuj nic nie wpisywać w okno one-time, może jest nieustawione.
Jak nie szkoda ci konta to zrób nowe p ile mi wiadomo nie masz one-time password do póki go manualnie nie ustawisz już w stworzonym koncie.

One Time Password to nie jest haslo do Twojego konta, powinienes miec normalnie HASLO i druga opcja One Time Password(jest to dwuetapowe zabezpieczenie telefonem bodajze) wiec jesli nie ustawiales zabezpieczenia dwuetapowego to pole pozostawiasz puste

Tak jak napisał @KolegaJezusa, One-Time password wypełniasz podczas logowania tylko wtedy, jeśli je ustawiałeś - jeśli nie, to zostawiasz puste. A jeśli masz problemy ze zmianą hasła to… wymyśl nowe i zobacz czy przejdzie. Może po prostu robisz miss clicki, których nie widzisz?