Problem z kupnem gry

A po prostu gra nie oflagowuje wam konta z góry? Nie pamiętam jak to było.

Kupilem dzisaj Gulid Wars poprzez karte kredytowa dostalem na miala potwierdzenie zamowienia ale keya nie ma ... moze byc to przez to ze mail jest na interii ?

Mam dokładnie tak samo

Ja nigdy nie podaję fake danych w kontach, zwłaszcza tych, których nie da się zmienić. Mogą być potem problemy z ewentualnym odzyskaniem konta, gdy np. poproszą Cię o dowód.

Również w takich sytuacjach wolę podawać swoje własne, dlatego cieszę się, że GW2 kupiłem zaraz po premierze (pudełko) i mam spokój :P Ani też myślę sprzedawać, nawet gdyby się znudziło, bo i tak jest się wtedy stratnym. Aczkolwiek nie ma też co panikować, bo zwykle jest tak, że proszą o klucz - to jest najważniejsze. Pamiętajmy przecież, że taki adres chociażby moze się zawsze za parę miesięcy/lat zmienić... ;) Poza tym ważniejsze są te dane, które wpiszą podczas rejestracji :) Nie zakupu. Dane podawane przy zakupie są pewnie tylko po to, gdyby w grę wchodziły jakieś zwroty kasy itp :)

Jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam problem z zakupem gry gdyż otrzymałem tylko samo potwierdzenie zakupu oraz maila o zarejestrowania się do gry oczywiscie bez serial-a gry. No nic ... na razie poczekam. W sumie nic innemi mi nie pozostaje. Tak pozatym maila mam w O2 wiec mam nadzieje że wina nie leży po stronie mojgo maila.

Anet ma problemy z wysyłaniem kluczy.

Poczekajcie 48 godzin, jeżeli w tym czasie nie przjdzie piszcie do supportu.

Tony ludzi rzuciło się na przecenione gw2 jak reksio na szynkę, jeszcze więcej po paxie. Nie bójcie się klucze dostaniecie.

Niesety mam 17 lat ,troche przykro jest sie o tym dowiedziec po zakupie PSC ;/

To się bierze rodzica pod pachę i pędzi do banku zakłada konto junior/młodzieżowe czy jak to się tam zwie i zamawiasz kartę.

Ogólnie opcja kupna za pośrednictwem PSC już nie bardzo trybi. Dzisiaj kombinowaliśmy z kumplem nawet i tą tutejszą metodą "na niemca" ale cały czas było, że brak autoryzacji. Z tego co wyczytałem na forum GW2, to mają z tym jakieś problemy teraz i możliwe, że sprawa nie zostanie naprawiona do końca wyprzedaży.

Jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam problem z zakupem gry gdyż otrzymałem tylko samo potwierdzenie zakupu oraz maila o zarejestrowania się do gry oczywiscie bez serial-a gry. No nic ... na razie poczekam. W sumie nic innemi mi nie pozostaje. Tak pozatym maila mam w O2 wiec mam nadzieje że wina nie leży po stronie mojgo maila.

Nie polecam przypisywać konta do takich serwisów jak o2 itp Nie są za dobre - co więcej, parę razy spotkałem się z sytuacją, że komuś o2 zablokowało konto (bo dostawał spam na skrzynkę, czy coś w ten deseń) Nie mówiąc już o słabym zabezpieczeniu.

Lepiej korzystać z takich jak np. gmail - gdzie można włączyć sobie weryfikację 2etapową i jesteście zabezpieczeni - nawet jeżeli ktoś pozna Wasze hasło do gry, to i tak tam nie wejdzie ;)

Xar - ale pal licho juz zabezpieczenia, starczy miec inne haslo, po za tym dla prawdziwego hakera nie stanowi to zadnego problemu jak koniecznie chce wejsc to wejdzie ;). Chodzi glownie o to ze wszyscy sie skarżą na problemy z mailami podczas gdy gmail jest w pelni sprawny i najczesciej zanim otworzy nowa strone i sie zaloguje to juz jest na poczcie ;). Tak samo maila z wp nie polecam ani troche. W polsce jako tako jeszcze dziala, natomiast rejestrowac sie na globalnych serwerach ... masakra ;/. Mozna nawet tydzien czekac az dojdzie

ja zarejestrowałem guild wars 2 na gmailu i od południa czekam na klucz ;p

Klucze już zostają normalnie rozsyłane. (;

Potwierdzam dostałem!!

Dziś kupiłem GW2 poprzez PSC tą metodą 'na niemca' i normalnie dostałem maila z potwierdzeniem, że zamówienie jest przetwarzane a za kilka minut kolejnego maila, że zamówienie zostało odrzucone. O co tu chodzi, miał ktoś z tym problem?

Skoro jest promocja to postanowiłem kupic gre za pomocą PSC kiedy wypełnie wszystkie pola i chce potwierdzic płatnosc aby przeniosło mnie na stronke PSC wyskakuje mi błąd :Payment Authorisation Failed co robic ?