Prośba do administracji


#1

Witam nie wiem z kim się skontaktować w tej sprawie. Próbowałem skontaktować się poprzez “ticket” zarówno na stronie jak i na forum, ale jedyne co uzyskałem to komunikat i formujący mnie że:
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte niedługo ktoś się skontaktuje" itd.
Niestety tak już czekam ponad tydzień na ten kontakt. Także może tutaj prędzej mi ktoś pomoże. Chciałem prosić o reset avatara na forum. Bo nie mogę go sam zmienić. Nie wiem dajcie mi domyślny, albo dajcie możliwość zmiany. Z góry dziękuję za pomoc.


#2

Dlaczego kiedy zmieniam awatar na stronie głównej na forum się nie zmienia? Dlaczego na forum nie ma możliwości zmiany awataru?


#3

Tak już jest zrobiony silnik. Konta są połączone, więc zmiana awataru konta odbywa się na portalu.
Spróbuj jeszcze raz zmienić na portalu. Mi działa.


#4

Napiszę tutaj, bo musiałam stworzyc nowe konto i chyba nie mogę zakładać wątków. Podobnie jw. kolega pisałam ticket, ale to droga do nikąd. Proszę o sprawdzenie funkcji przypominania hasła do konta. Pomimo kilkukrotnego klikania opcji “zapomniałem hasła” nie otrzymuje nic na maila i nie mogę się zalogowac na moje poprzednie konto, założone przed zmiana layoutu. Login: Demetress, mail: demetress11@yahoo.com
Help!


#5

@Demetres Twoje hasło nie działa, czy po prostu go nie pamiętasz?
Na swoim koncie sprawdziłem i funkcja przypominania hasła działa.


#6

Hasło nie działa. Przypomnienie nie przychodzi na maila. Mail jest na pewno dobry, bo nie mogłam założyć na niego nowego konta.