Prośba do administracji

Witam nie wiem z kim się skontaktować w tej sprawie. Próbowałem skontaktować się poprzez “ticket” zarówno na stronie jak i na forum, ale jedyne co uzyskałem to komunikat i formujący mnie że:
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte niedługo ktoś się skontaktuje" itd.
Niestety tak już czekam ponad tydzień na ten kontakt. Także może tutaj prędzej mi ktoś pomoże. Chciałem prosić o reset avatara na forum. Bo nie mogę go sam zmienić. Nie wiem dajcie mi domyślny, albo dajcie możliwość zmiany. Z góry dziękuję za pomoc.

Dlaczego kiedy zmieniam awatar na stronie głównej na forum się nie zmienia? Dlaczego na forum nie ma możliwości zmiany awataru?

Tak już jest zrobiony silnik. Konta są połączone, więc zmiana awataru konta odbywa się na portalu.
Spróbuj jeszcze raz zmienić na portalu. Mi działa.

Napiszę tutaj, bo musiałam stworzyc nowe konto i chyba nie mogę zakładać wątków. Podobnie jw. kolega pisałam ticket, ale to droga do nikąd. Proszę o sprawdzenie funkcji przypominania hasła do konta. Pomimo kilkukrotnego klikania opcji “zapomniałem hasła” nie otrzymuje nic na maila i nie mogę się zalogowac na moje poprzednie konto, założone przed zmiana layoutu. Login: Demetress, mail: demetress11@yahoo.com
Help!

@Demetres Twoje hasło nie działa, czy po prostu go nie pamiętasz?
Na swoim koncie sprawdziłem i funkcja przypominania hasła działa.

Hasło nie działa. Przypomnienie nie przychodzi na maila. Mail jest na pewno dobry, bo nie mogłam założyć na niego nowego konta.