Prośba o klucze do gry

mi podstawka brakuje plz

Mi również Nightfalla brakuje i bardzo bym prosił o kluczyk :c

Jak dostanę do factions, to wrzucę go w tym temacie.

Też mi Nightfalla brakuje. :(

Z checia przygarne kluczyk do Eye of the north tylko tego mi brak :(

To ja tak zacebulacze bo i tak nie udało mi się zgarnąć wszystkich kluczy i nie pogram to mogę wymienić za jakiś klucz do jakiejś bety

posiadam:

Guild Wars Nightfall

Guild Wars Factions x2

Guild Wars Prophecies

Ja osobiscie niepotrzebuje bo gw ze wszystkimi dodatkami kupilem lata temu,ale denerwuja mnie takie ludzie jak np.osoba wyzej ma 2 razy faction czyli biora te klucze,a potem sie wymieniaja albo sprzedaja.

@up ma x2 faction bo to 2-gie jest to konto kolegi który zdobył tylko jeden klucz mieliśmy zamiar w to pograć ale jak nie zgarnęliśmy wszystkich dodatków itp to sobie odpuszczamy i patrz że chce wymienić za coś co też dostałeś za darmo czyli klucz do BETY a nie za real pieniążki jakiegoś gifta itp

@edit równie dobrze mogę to trzymać i niech skiśnie :) a ktoś na pewno ma klucze np do Dirty Bomb za które z chęcią wymienię :)

za prophecies bym sie wymienil, tylko za co? :P

mam itemy z doty/tfa , gifty do dead island epidemic i gifty bety systemu kart ;p

Ma ktoś kluczyk do Nightfalla i Eye of the north?

Prosiłbym o kluczyk do Eye of the North. Z góry dziękuję!

Dam Eye Of the north ale bardzo potrzebuje NightFall

Proszę o klucz z podstawką ( w miarę możliwości o dodatki również) :)

Chętnie przygarnął bym Nightfalla ;)

Oddam kluczyk do Factions (1 osoba na pm). Osoby używające wyrażeń typu "polaczki cebulaczki" itp proszone są o niepisanie.

edit: Klucz powędrował do Fargick.

Posiadam kluczyk do Eye of North jak ktoś by chciał pisać na PW

Jeśli można prosiłbym o jedną z kampani. Ponieważ załapałem się tylko na dodatek ,a bez kampani jest on nic nie wart.

Witam

Jako że udało mi się złapać tylko dodatek prosiłbym o podesłanie kluczyka do jakiejkolwiek podstawki bym mógł zacząć grać w GW.

Ja mam generalnie... Konto. Z 3 kampaniami, którego nie używam i nigdy używać nie będę. Kupiłem trójpak kluczy kilka lat temu przez aledrogo. Nie mam pojęcia, jak w tej grze mail/hasło/cokolwiek zmienić. Ale w razie czego, jakby ktoś był bardziej poinformowany ode mnie - takowe posiadam.

A co do kluczy czy ktoś z Was miał przypadek taki jak mój tzn. okładka jest, ale nie chcę pokazać klucz ? Niby dzisiaj miały/będą rozesłane keye na maila może ktoś z Was już dostał ?

Ja mam to samo co @up