Prośba o pomoc w ankiecie do pracy magisterskiej

Hejka, oczywiście nie mojej. Ja jestem za głupi :slight_smile:
Sprawa wygląda tak, mam sąsiadke która pomimo pewnych przeciwności losu, jest dosyć ambitna i jak się okazuje będzie pisać prace magisterską.

Jedyne co stoi jej na drodze aktualnie to ta ankieta:

Potrzeba osób w wieku do 25 lat, które wypełnią rzetelnie te ankiete, potrzeba 100 osob a jest jakoś 20, więc dla Naszej społeczności to banal.

Oczywiście wszystko z dobrej woli, ja również nic z tego nie mam a chętnie pomoge napisaniem tego posta, bo widziałem że ludzie tak robia.

Nie wnikajmy w temat pracy itp. Jak wspomniałem koleżanka jest ambitna i pomimo przeciwności losu zaszła tak daleko, więc pomożmy.

Podsumowując - Bardzo serdecznie proszę osoby w wieku do 25 lat o wypełnienie rzetelnie tej ankiety.

Z góry dziękuje!

Nie klikam w niepewne linki

Jak widać strona to: docs.google.com, już bardziej pewnie sie nie da :slight_smile:

Bo google nie handluje danymi… co za łeb

ty może nie wypełniaj tej ankiety, sadze ze moze okazac zbyt trudna :slight_smile:

Przecież napisałem, że “nie klikam” więc konsekwencją tego jest oczywisty fakt, że jej nie wypełnię. Co ty masz 80 IQ? Poza tym sam poziom twojej znajomości języka polskiego (zdanie zaczynane małą literą, brak polskich znaków diakrytycznych oraz interpunkcyjnych) sprawia, że nawet dupy bym twoją ankietą nie wytarł.

Pytania są tendencyjne idź Pan w huj z takimi ankietami;) pewnie studia tak samo hujowe jak ankieta.

Panie i Panowie, nie skupiajmy się jak komuś dogryźć bo nie o to chodzi :slight_smile: