Prosperous Universe


#1

Chcę Wam przedstawić grę na przeglądarkę Prosperous Universe. Jest to MMO dziejące się w kosmosie całkowicie poświęcone ekonomi, zdobywaniu surowców, handlowaniu i rozwijaniu swojej firmy (korporacji) w przepastnym uniwersum.
Gra opiera się na interfejsie APEX (swoją drogą nieźle to wymyślili twórcy) który jest całkowicie skalowalny i można go dostosować do własnych potrzeb i stylu gry.
Sama gra jest narazie w fazie alpha i JUŻ pozwala na kompleksową rozgrywkę.
Społeczność jest bardzo pomocna i nie toksyczna (co ważne). Gra jest w języku angielskim ale dzięki APEX (który może na początku przerażać) jest to do ogarnięcia za pomocą samouczka w formie video z YouTube który to dostajemy jako część interfejsu. KONIECZNIE się zapoznajcie z tymi filmikami zanim zaczniecie cokolwiek klikać bez sensu. Jest też handbook (czyli po naszemu podręcznik “co i jak”) który także wyjaśnia podstawy rozgrywki. Na dole podam przydatne linki.
Co ważne jeszcze - gra nie jest i nie ma w sobie grindu w żadnej postaci.
Zachęcam do rozpoczęcia przygody z PU a być może zostaniecie na dłużej.
GRA ZOSTANIE OTWARTA DLA KAŻDEGO 13 GRUDNIA. Do tego czasu dostęp jest przyznawany na forum gry.

Linki:
Prosperous Universe
Forum
Handbook (poradnik)
Video Tutorial

Do zobaczenia w grze.


#2

Zainteresowała mnie ta gra. Lubię symulatory ekonomiczne, jednak zanim wyłożę hajs na tą grę chciałbym byś rozpisał się więcej na jej temat. Co tam można robić i czy my jako korporacja możemy mieć własne jednostki by np. sabotować innych graczy?


#3

Czy ktoś w to gra? Jak wrażenia?