Proste w miare zaludnione mmoRPG

Po 1) Nie gram w FF po 2) Rozbawiłeś pół forum po 3) Granie na Ruskojęzyzcznej wersji LostArka płacąc do tego VPNa żeby móc się połączyć to patologia :slight_smile:

Gościu jakie kurwa pół forum, jak tutaj zagląda kilka osób na krzyż xD
Nie wiem w co grasz, czytałem na szybko na tel. Teraz widzę, że chyba WoW. Szkoda mi was po pierwsze gra która chcę wyglądać lepiej na “ulepszonych” Cut-Scenkach a dwa, że teraz wszyscy uciekają, już nawet Blizz nie podaję oficjalnych liczb. To już ten drewniany FFXIV z teksturami robionymi w Paint’cie jest o niebo lepszy i ma 100% lepsze Community od “krula mmo”

lol a powiedz mi czym to się różni od płacenia abonamentu np. w takim wowie czy ffxiv?
Teraz to już dojebałeś xD jakieś konkretne argumenty przeciwko Lost Ark? Czy hejt dla hejtu żeby na chwilę zabłysnąć?

Z tym hehenkiem nie ma co pisać osoba pokroju ferdka. Coś mu odpiszesz a typ wylewa żale z całego swojego życia i dodatkowo tego z WoW’a. Chłopak nudzi się w piwnicy co poradzić.

1lajk

Na pierwszą część nie odpowiem bo właśnie się skompromitowałeś przed każdym myślących graczem na tym forum jak zauważyłeś “małym community”, nawet nie mam na co odpowiadać bo prawie oplułem monitor ze śmiechu :blush:

no jest różnica między zapłaceniem oficjalnie za gre a granie na wersji której nie powinieneś grać i jeszcze płacenie za to :wink: to naprawdę jest wręcz dziwne, mamy 2020 rok i nie musimy szukać chińskich serwerów metina :smiley:
Czekać na wersje EU a nie odpieprzać dziwne akcje i jeszcze innych zachęcać Nie napisałem że mam coś konkretnie do gry bo jak mam mieć coś do gry która u nas nawet nie istnieje
ehh p0laczki…

A tigerforca nie biore na poważnie bo to obrońca P2W Crapa jakim jest Black Desert i wszędzie wciska te swoje gówno i ma do każdego pretensje jak dostanie jakiś argument, multikonto guru :smiley:

Muszę sobie Screena aż zrobić, bo nie wierzę w co czytam xD

Dlaczego nie powinienem grać? Kto decyduję o tym w jaką wersję gry mam grać, ty? :sweat_smile:
Równie dobrze ktoś może grać w ffxiv albo wowa na serwerach Na czy Chińskich, bo np. tam na swoich znajomych i nikomu nic do tego. A już na pewno nie tobie.

Nie musimy, ale możemy jak będę miał ochotę to wrócę grać w Dragon Ball Online na Tajlandzkim serwerze i to wciąż będzie “oficjalna wersja gry”

Ja widzę, że ciebie nie można brać pod uwagę, bo brzmisz jak ci spiskowcy teorii o płaskiej ziemi.

To brzmi mniej więcej tak:
“Bo źli Rosjanie, ukradli kod źródłowy gry i stworzyli swój własny serwer i to nie jest “oficjalna wersja gry”, bo jest ruska nie europejska” :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

To że wyjaśniłem na czym polega P2W a ty tego nie zrozumiałeś to nie moja wina że jesteś prostym człowiekiem z mózgiem muchy. Nikomu nie wciskam Bdo co najwyżej mogę zaproponować. Ferie masz i już podskakujesz?

Dzięki wszystkim za pomoc.
Jako że temat idzie w strone opluwania sie wzajemnie i nie ma już nic wspólnego z tematem proszę o zamknięcie

Ale od metina to się odmaśinkuj kolego :smiley: Giereczka fajna z abonamentem około 30 zł bo tyle wychodzi rękawiczka z isu, reszta jest łatwa do zdobycia w grze a i po jakimś czasie kupuje się sm za wony :wink: W giereczke gra sporo osób a coraz więcej też wraca z privów :smiley:

akurat ty nie masz bladego pojęcia co to jest P2W :slight_smile: już pokazałeś swój brak wiedzy na podstawowe tematy, nie tylko ten ale również dotyczące gry którą tak uwielbiasz.

Nikt nie wraca z privów, nie oszukuj się, prędzej ta gra upadnie i wszyscy przejdą na 1 miesięczne serwery od tych samych osób niż ludzie wrócą na globala :slight_smile:
GameForge zadbał o to by ta gra była niegrywalna dla osób które wiedzą co robią. To akurat jest temat który nie podlega dyskusji żadnej bo nawet największy fanboj powie że ta gra nie umiera tylko już zakopuje własny dołek. Ale nie o tym jest ten temat.
Ps. Metin nie ma abonamentu tylko jest podręcznikowym przykładem p2w

да, конечно, вы на 100% правы - добро пожаловать в мою гильдию, ха-ха
Ps. No nie wiem np. wydawca który założył blokadę regionalną :slight_smile:

No nie wiem u mnie gra wygląda tak :sunglasses:
Screenshot_200211_133305

Z tego co się orientuję zabrakło Ci argumentów. Pisanie ja mam rację a ty nie jest ewidentnie na twoim poziomie małego robaka. Żadnej gry nie uwielbiam znowu coś wymyślasz. Gdybyś grał więcej w Mmo byś znał znaczenie słowa p2w.

Ty jednak jesteś głupi :smiley: To takie typowe, że ludzie którzy nie grają i którzy nic nie osiągneli w tej grze mają najwięcej do powiedzenia :wink: Powiem ci tak, nie ty jesteś od tego co podlega a co nie podlega dyskucji, wybraź sobie, że w tym momencie gram z conajmniej 3ma osobami które wróciły z privów, a jestem w małej gildii. Privy doją potencjalnie więcej kasy niż pl a jeśli chodzi o abo to jak nie umiesz za walute w grze kupić tego co jest dostępne w isie to jesteś po prostu za głupi żeby w tą gre grać. Generalnie jak nie znasz się na ekonomii to jesteś zbyt głupi żeby to nawet pobierać. Pisz te dyrdymały wyssane z palca gdzie indziej :slight_smile: Nawet nie wiesz ile osób gra na świecie w tą grę a się głupio wypowiadasz i jeszcze sądzisz, że masz rację. Jak nie potrafisz w coś grać to nie oznacza, że to jest złe.