Pytanie - Aion, który serwer, jak zaczać?

Ok, grę mam pobraną, wieczorkiem wbiję na discord. Czekam jeszcze na chłopaków, którzy chcieli zaczynać od 0, zawsze te początkowe levele można wspólnie przeskoczyć. Jak się odezwą to wbije się i pogada głosowo już.

Również mam grę pobraną (przez STEAM), niestety mam mały problem. Gdy uruchamiam grę: luncher - > rozpocznij grę, pojawia się logo Aion, i nic, gra się nie uruchamia, ktoś ma jakiś pomysł?!

Pisz do supportu, miałem podobnie na win 7, podpowiadali co robić, nie pamiętam czy nie skończyło się u mnie formatem, ściągalem chyba grę 2x nie przez steam, na win 10 gra chodzi bez zarzutu.

No właśnie też mam win 10, w każdym bądź razie pobrałem luncher nie przez STEAM, i próbuje skopiować pliki gry z folderu STEAM do folderu gry z poza STEAM (żeby nie pobierać ponownie), jeśli nie zadziała, to spróbuję pobrać grę ponownie. Dziś i tak już raczej nie będę grał ponieważ jestem umówiony na 22, ale jeśli wszystko będzie działać to zacznę grę jutro z samego rana. XD

U mnie za pierwszym razem przez Steam także długo było to logo jednak tyle wczytywało. Po uruchomieniu gry się zawiesiła musiałem zrestartować. Jeżeli macie możliwość to lepiej poprzez klienta, ponieważ przez Steam i tak odpala się później pobieranie z klienta osobne.

Gramy po stronie Asmo , mam ts , preferuje bardziej ten kkomunikator , gram takze templariuszem :slight_smile: mój nick to Azkan

A u mnie niestety nie działa. =/

Dlaczego, co się dzieję?

Cały czas to samo, nie ważne czy pobieram przez STEAM, czy bezpośrednio przez luncher ze strony głównej, po kliknięciu rozpocznij grę, pojawia się logo gry, które po chwil znika i tyle, gra się nie włącza… =/
Dodam że grałem w tym roku w Aiona (chwilkę) i wszystko działało jak powinno.

Napisałem do supp, trzeba czekać.

Przez weekend oni nie odpowiadaja, jeśli będę pamiętać passy do supp to Ci napisze w jaki sposób mi pomagali. Niestety żadne hasło nie działa do supportu:/

Ehh… Chyba zrobię format, i tak mam syf na nim, tylko szkoda że tyle czasu to zajmuję, plus jeszcze ponowne pobieranie gry… -.- No nic, jak trzeba… xD

Edit: Komp się formatuję, a ja mam jeszcze takie pytanie trochę od czapy, czy są gorsze i lepsze postacie do pvp/pve, czy raczej balans jest zachowany.

Wydaje mi się że jest zachowany tylko np jak grałem bardem to nie musiałem używać potek many, hp itp bo bard wszystko mial, tak samo cler tez sie dobrze leczyl i mnie kasy na potki szło. Jak ogarniesz swoja postać do każda jest dobra na pvp

No to z wami nie pogram, format też nie pomógł, mam już powoli dość tej gry biorąc pod uwagę ile z nią problemów i pieprzenia się…

Pobrałem klienta przez Steam potem aktualizację ściągało przez lauchera coś 7 gb i gra się włączyła normalnie, widocznie coś u ciebie nie może załapać a sprawdzałeś może antywirus ci blokuje albo inny program i dlatego ci się tylko logo pojawia i zaraz znika.

Być może coś w tym jest, swojego czasu miałem odinstalowanego antywirusa, kolidował on nie z jedną, a z kilkoma grami na moim kompie. Wrócę wieczorem i znów go odinstaluje.

Ja miałem kiedyś co podobnego ale z inną grą mmo mi za to ją blokował Windows Defender

No, w końcu działa, wbiłem na razie 10 lvl Gunnera, ale na razie muszę spadać, jutro wbije na Discord. =)

Daj znać co pomogło aby wiedzieć na przyszłość :slight_smile:

Antywirus sprawiał problemy, dodam że posiadam McAfee. Odinstalowałem go i gra śmiga aż miło. =)

1lajk

Wbijaj wbijaj wiesz gdzie nas szukać :smiley: