Pytanie odnośnie konta

Witam, może nie jest to zażalenie co pytanie związane z serwisem i nie mam pojęcia gdzie mogłem to podpiąć. Po zmianach na stronie i forum, które były już jakiś czas temu (kiedy to “połączono” nasze konta forumowe i te z portalu) mam problem, dosyć mały ale denerwuje mnie. Otóż, zrobiły mi się 2 konta - jedno które już dawno mam na portalu to “Mioll”, drugie forumowe, które wcześniej pod tym samym adresem email było o nazwie “Mioll”. Niestety, moje konta nie zostały połączone, a zostało po prostu utworzone nowe, z którego właśnie pisze posta. Niestety na poprzednie nie potrafię się zalogować bo miało taki sam login i hasło jak te portalowe. Czy jest jakaś szansa by połączyć wszystkie te 3 konta w jedno?

Myślę, ze jak napiszesz prosto do Admina to nie powinno być problemu.

Z tego co widzę w bazie danych konto Mioll1 jest na domenie O2.pl, a Mioll na domenie Gmail.com

Tak, Mioll1 jest na o2.pl ponieważ to mój stary email. Mój aktualny to właśnie ten z gmail.com

Spróbuj wejść na portal i wylogować się. Kliknij "nie pamiętam hasła i wpisz tam e-mail z konta Mioll.

Nie odnajduje w ogóle takiego maila w bazie danych. Chociaż konto istnieje właśnie na danym mailu - tylko że to było oddzielne konto na forum. Dlatego chciałbym by ktoś z administracji się tym zainteresował.