Ranking MMORPG 3d

ja wytypowalem

-mu online bo ma fajne pvp rozbudowana gra i warto zagrac ;-)

Mu online - To gra która wciągnęła mnie chyba najbardziej, jest świetna! Masa questów, dużo setów, ulepszanie itemków.

Reqiem Bloodymare - Świetna grafika, i pierwszy raz widziałem w mmorpg łączenie DNA;]

Shaiya - Bardzo dobra polityka gry, pokoje/wojny gildii, wojny między jasną i ciemną stroną.

Cabal Online - Za piękny system combo. Ale przesadzili tu z questami;]

Last chaos - Gra na długie godziny, dużo mobów, masa skilli(niema tylko na 5 lvlu bo możesz nim bić tylko w duengonie, jest dopiero na 10)

Last Chaos wymieniłem, bo nie ma tutaj Lineage, lecz jak powiedział Broda, nie jest to darmowa gierka(chodzi mi o global)

@edit: O ja pierd***! Ile ja wale tych przecinków;d

SilkRoad to jedna z najlepszych MMORPG... Gdyby tylko te serwery nie były takie pełne^^

broda81 jeśli masz jakiś kontakt z adminem to poproś go aby zwiększył limit odpowiedzi w ankiecie bo widać że ludziom brakuje dużej ilości gier i nie wybierają po 5 tylko 1 lub 2.

tylko Metin 2 bo flyffa nie ma na liście a w reszte nie grałem -.-

ja wole Perfect World, Shaiya,jeszcze glosowalem na Rohan bo chcialbym w niego popykac :->

Gry którą chciałbym wytypować niestety nie ma w ankiecie wiec napisze w poście

Atlantica online, dlaczego ?

* unikalny system walki który nie polega tylko na jak najszybszym kliknięciu myszka

* Azjatyckie klimaty które jak dla mnie są wielkim plusem :rolleyes:

* rozbudowany system crafting

* community na poziomie ;)

* Questy nawet nie są takie złe w porównaniu z innymi mmo

* wspaniale rozbudowany samouczek

Grafika możne troszkę kuleje no ale nie jest to najważniejsze a grywalność naprawdę na wysokim poziomie. ;)

Dekaron- Bardzo Fajna Gra, Grafika Mapki itd.

Ja wybrałem 3 tytuły.

Metina2-za jedyne w swoim rodzaju(dosłownie) walki(według mnie najlepsze PvP oraz PvE w historii gier).Nie rozumiem dlaczego tyle osób wyzywa tą grę od najgorszych(oczywiście są to osoby które doszły do max 34lvl)

9dragons-fajny klimat oraz sporo sztuk walki

Dekaron-szybko się nudzi ale oprócz tego jest całkiem, całkiem ;p

Brakuje mi RoM-a,ale cóż ^^

Oddałem głos na Requiem Bloodmare, gdyż gra ma niesamowity klimat, fajną muzę i ciekawą oprawę graficzną.

Był to jeden z nie wielu darmowych mmorpg, który przykuł mnie na bardzo długo ;)

Masa questów

W Mu?! Raptem dwa dla każdej profesji i to takie monotonne. Proszę...reSqq ,ale muszę przyznać ,że gra wciąga i to bardzo.

Zagłosowałem na Cabala Online. Może już w to długo nie gram ,ale gra ma pełno questów i dosyć ciekawych jak na grę F2P, dużo skilli, rozbudowane itemy jak i ich polepszanie. Ogólnie wszystko tylko zbyt małe mapy mi nie odpowiadają.

no wiec :

tantra

rohan

requiem

silkroad

shayia

i archlord jak by byl;p

Wybrałem cabal online, dlaczego? ponieważ jest dużo stosunkowo łatwych questów, nie można narzekać na grafikę,

masa ładnych skillów. nic tylko grać ;)

Oczywiscie na Bloodymare dodalem :)Dlaczego?Bo sie rozni od innych mmo ,nie tylko grindowanie i bo Jest mieszanie dna czego nie ma w innych grach Mmo .P :P rzynajmniej ja nie znam innej :P:P

Risinf Forces(rf)

:/

Proponuje te nazwe poprawic. Poza oczywistym blendem, ta gra nazywa sie Rising Force Online.

Mu online kocham ją!!!

Ja wytypowalem tylko Silkroad poniewaz bardzo piekna grafika super efektywne skille jazda na koniu rozne pety denerwuje tylko zapchane severy

ja mam 2gry

Silkroad - za super efektywne skille bardzo ladna grafa opisywal bym dlugo ale ta gra mnie wciagnela najbardziej

Perfeckt word- za za skrzydla grafe i w ogole pvp

Nie wiem czemu Mu tak ładnie tu wypadło. Przez te ścierwo straciłem kilka set godzin. Ta gra jest nudna i monotonna. I co z tego ,że jest Sezon 4 lub 5 i tak ta gra nigdy nie będzie dobra. Chcieli podrobić Diablo i im się nie udało znacznie no i ten Metin uff :angry:

@up

To skoro to takie ścierwo to jakim cudem straciłeś na nim kilkaset godzin, hmm? Jak dla mnie Mu jest przestarzałe, ale zawsze pozostanie symbolem MMORPG w Polsce (kto pamięta te setki prywatnych serwerów w czasach gdy łącze 64 kb/s było szczytem marzeń ten zrozumie ;))

Mimo to swój głos oddałem na Dekaron (bardziej 2moons, ale nie ma go na liście, a to praktycznie to samo). Z gier MMORPG to właśnie ta gra zabrała mi najwięcej czasu. Do tej pory mi się podoba.