Rappelz

Witam!
Chciałbym wrócić do Rappelz po kilku ładnych latach, z 7? 9? Jak wygląda sytuacja w grze? Wiem, ze bylo łączenie z Turkami, ale wnioskując z informacji na ich stronie, gra ciagle dostaje upy czy eventy. 2 tygodbie temu podnieśli lv cap na 220 czy dodali nowe pety no i ten rekord Polaka w dungeonie. Nie pamiętam hasła do maila wiec chyba od nowa bede gral. 3 lata temu wbilem na chwile i stare expowiska były puste. Jak wygląda tam ogolna sytuacja? Czy znajdę jeszcze jakichś ludzi gdzies sobie biegających? Czy to juz raczej wbijanie weterenaow, na jakieś dzienne zadania, jakies chore PVP na 200lv i tyle? Byl to kiedys bardzo popularny MMORPG, zwłaszcza w Polsce przez wersje skierowana wlasnie dla nas i tak z sentymentu chciałbym dluzej pograc. Jestem skłonny tez wbic na prywatny, zaludniony serwer, ale chyba nie istnieją.

Gra ma się dobrze, nawet dawniej nie było problemu z ludźmi. Nie znam twojej definicji starych expowisk ale jeśli mówisz o arid czy innych kopalniach to fakt, na tych spotach nie uświadczysz za wielu graczy. A to z prostego powodu - obecnie te pierwsze poziomy każdy expi sam. Kupujesz taniego, wysoko levelowego peta niskiego tieru (choćby panterę) i ten pet spokojnie tankuje i zabija te początkowe mobki. Na początku zostaje farma na dungeonach (wspomniane arid czy kopalnie - po to właśnie jest ci potrzebny ten pet) do bodajże 70 levela, później robisz dwa ciągi questów po zakończeniu których zdobywasz 150 level.

Co do endgame’u to klasyka - jedyne co się zmieniło to cyferki. Farma spotów w party dla dropu, zabawa w “zdobądź jak najlepszego peta”, pvp i wojenki gildii :stuck_out_tongue:.

PS. Te questy są stare, wręcz “ancient” xD. Wiec może to powód dla którego nie widziałeś za wielu graczy na spotach poniżej 150 levela? Gra nie waży za dużo, więc co szkodzi wbić i spróbować? :slight_smile:

Wbilem na stara postać wlasnie 130lv, i jest jak mówisz. Tak chodzilo mi o kopalnie. Zrobie nowa postać na nowym koncie, szkoda mi petow, ale wole grac na koncie, na którym mam dostęp do emaila. Okej, dobije ten 150lv i ogarnę co się dzieje tam i tak nie ma ciekawych MMO na rynku dla mnie, a na Elyon troche poczekam, wiec sprawdze. Dzieki :smiley:

Tyle że gra ma wielkie problemy techniczne mnie wyrzuciło po 45min gry dlatego że program antibot(cheatblocker ) scrashował. Topornie długo loguję się do gry. Od samego początku zamiast polskich znaków mam znaki zapytania np. Nie wiem o co chodzi. Admini nic nie robią aby poprawić błędy. Nie chce sie grać.Mała strata 17 lvl mam czy coś.