Ref linki i tematy o zarabianiu kokosów

Nikt nie wchodzi bez pytania do twojego kółka wzajemnej adoracji. Tworzą nowy temat w odpowiednim dziale - który nie zobowiązuje cie do czytania i udzielania się w nim.

Wolność słowa jest wpisana w konstytucje i nie może tego zabronić nikt i nigdzie, było by to pogwałceniem konstytucji.

Rejestrując się na tym forum zgadzasz się na regulamin który na nim pasuje. Regulamin ci się nie podoba? Nie rejestrujesz się. I tyle. Masz wolność wyboru. Więcej na temat praw konstytucyjnych dyskutować nie będę, bo nie jestem prawnikiem i nie mam pojęcia o szczegółach.

nie chęć do osoby nie może być argumentem do zmiany regulaminu lub praw.

Nikt nie mówi o niechęci do osoby. Mowa jest o niechęci do tego, co ona robi. A robi burdel.

Nikt nie wchodzi bez pytania do twojego kółka wzajemnej adoracji. Tworzą nowy temat w odpowiednim dziale - który nie zobowiązuje cie do czytania i udzielania się w nim.

Czyli jeśli do tego hipotetycznego klubu z posta Nvminera wejdzie kilku wędkarzy, to mają prawo rozmawiać na temat wędkarstwa i mieć w d*pie to, że inni ich tu nie chcą?

EDIT: Wybaczcie, przez te głupoty zapomniałem wypowiedzieć się na temat. Jestem za reflinkami - o ile mowa o reflinkach dotyczących gier i o tym, by nimi nie spamować (czytaj: jeśli jakaś 1/4 wzwyż postów to reflinki, to chyba coś jest nie tak). Jeśli chodzi o reflinki do innych stron, to nie do końca kojarzę - po co one tutaj?

Nikt nie wchodzi bez pytania do twojego kółka wzajemnej adoracji. Tworzą nowy temat w odpowiednim dziale - który nie zobowiązuje cie do czytania i udzielania się w nim.

72vzt3.jpg

Radze nic więcej do tego pana nie pisać, bo nie ma to najmniejszego sensu. Ja tym samym kończę głupią dyskusje z Tobą.

Też jest za zabronieniem tego... Jak mnie irytuje jakiś buc z multikontem KaC2Y i d*pa Romana, który ciągle wysyła jakieś bzdety i albo to jakiś adfly albo youtube z jego żałosnym kanałem w celu zarobieniu hajsu.

Rejestrując się na tym forum zgadzasz się na regulamin który na nim pasuje. Regulamin ci się nie podoba? Nie rejestrujesz się. I tyle. Masz wolność wyboru. Więcej na temat praw konstytucyjnych dyskutować nie będę, bo nie jestem prawnikiem i nie mam pojęcia o szczegółach.Nikt nie mówi o niechęci do osoby. Mowa jest o niechęci do tego, co ona robi. A robi burdel.Czyli jeśli do tego hipotetycznego klubu z posta Nvminera wejdzie kilku wędkarzy, to mają prawo rozmawiać na temat wędkarstwa i mieć w d*pie to, że inni ich tu nie chcą?

Ale o konstytucji już powinieneś mieć. Zakaz reflinków możesz sobie wprowadzić i linków jakich chcesz też, ale zakazać dyskutować o tym w odpowiednim dziale już nie możesz - było by to hipokryzją

Odwołałem się do wypowiedzi jednego użytkownika który w sposób jasny wyraził niechęć do użytkownika. Burdel ? Jak sobie go narysujesz... -"HyderPark - Podyskutujmy na każdy temat." - w tym dziale były umieszczane te tematy. Stoję po stronie opozycji w stosunku do zakazu pisania postów w odpowiednim dziale o ref linkach i pochodnych - a nie o stworzeniu porządku - nie wiem o co wy się kłócicie, jasno i wyraźnie chyba wszyscy dążymy do porządku - ja stoję po stronie wolności słowa i porządku a osoba z która prowadziłem dyskusje (wyłamał się) , stoi po stronie zakazu i porządku , mamy wspólny cel ale różne podejścia.

Uważnie czytam ostatnio tematy, zauważyłem tutaj większy syf niż potrzeba. Więc odnośnie regulaminu, właśnie zrobił się niezły spam. Zamiast rozmawiać o konkretach poszło w śmieci. Pytanie do autora tematu po co ? Każdy będzie chciał zakładać temat, aby coś dorzucić do regulaminu swoje 3 grosze. N4 napisał, każdy zakłada konto i akceptuje regulamin taki jaki jest, a nie jaki powinien być według użytkownika.

Też jest za zabronieniem tego... Jak mnie irytuje jakiś buc z multikontem KaC2Y i d*pa Romana, który ciągle wysyła jakieś bzdety i albo to jakiś adfly albo youtube z jego żałosnym kanałem w celu zarobieniu hajsu.

Proponuje warna dla tego osobnika za obraze. Przy okazji ten żałosny kanał KaC2Y-ego ma ok 1000 subów z tego co się orientuje i ponad milion wyświetleń :)

warn_ico.png
Multiacc ~ NS

usuncie prosze tematy o zarabianiu kasy przez internet na tym forum / portalu. Spoko kokosy mozna robic, ale nikt nie podstawia zadnych linkow bezinteresow. Jak dalo sie nawet sam link, to gosciu robi baranow w konia na pw.

Jestem za tym zeby usunac cale to gowno, co innego jezeli mozna zarabiac typowo na grach MMO, a serwisow takich jest multum, nikt o nich nic nie pisze ,a o jakims gownianym HYIP typu "PaidVerts" itp. pisza.

miejsce o grach powinno byc typowo o grach, jakis filmach, anime itp.

Jak wchodze na strone i widze wpisy typu "motywacja" - zarabianie kokosow online, "super system kasa bez wychodzenia z domu" i tego typu wariacje to mnie ogien siarczysty zalewa bo czuje sie jak byl na jakims "make money online forum" ale gownianym gdzie jest tylko paidverts i jeszcze jakas kupa druga.

Watpie zebym przegadal komus do rozsadku, ale widze, ze jest tak jak oczekiwalem. Teksty typu "zarabianie w internecie" zajmuja coraz wiecej tresci calego forum, no ale jak tam chcecie ^^

A może zwyczajnie minimalny limit postów, by można było pisać w hydeparku? To ograniczy ludzi, którzy piszą na forum które ich kompletnie nie interesuje.

Jasne najlepiej zablokować możliwość rejestracji do czasu, aż to ustanie.

Jak dla mnie to można dać im 1 temat, i niech sobie tam piszą.

Ale czemu temat mają dostać osoby, które nie są w żaden sposób z forum związane? Ich nie interesuje jaka jest tematyka, mają to w głębokim poważaniu. Rozumiem, gdyby rzeczywiście w to wszystko byli zaangażowani stli bywalcy forum, którzy przesiadują tu w jakimś celu, a nie osoby które tylko przyszły reklamować same siebie.

Ten dział fakt, służy to rozmów o wszystkim, ale jest również przygotowany jako odskocznia tematyczne dla użytkowników, ażeby mogli się o sobie więcej dowiedzieć, luźno porozmawiać, czy po prostu czymś się pochwalić. Piszą tam natomiast osoby, które mają wywalone na forum i (powtarzając się) przyszły tylko się reklamować.

Tylko osoba która ma wywalone na wszystko, może w każdym temacie zrobić spam. Nie tylko w hydro-paku, bierze pierwszy lepszy dział i brudzi forum. Więc ograniczenie będzie obowiązywało już istniejących użytkowników, a trol zawsze znajdzie sposób aby psuć zabawę.

Można zrobić to w prosty sposób:

-Blog odblokowany po 20 postach.

Edit:Potem dodam jeszcze 2 sposoby.

8.2. Umieszczanie reflinków jest dozwolone tylko i wyłącznie jako dodatek do wiadomości zawierającej również czysty link do danego serwisu, według przykładu:„Sprawdźcie nową grę - > LINK,jeżeli nie macie jednak nic przeciwko, zarejestrujcie się przez mój ref - > REFLINK”

Na początek szybko i zwięźle co moim zdaniem powinno być zmienione. Po pierwsze punkty dotyczące reflinków. Rozumiem, kwestia poruszana miliardy razy, nikomu nie chce się ruszać - proponuje jednak ponownie zabronić umieszczania takich rzeczy na forum. Można w tematach pisać, że osoby chcące jakoś nas wesprzeć mogą na PW dostać refa, jednak nie można zostawiać go bezpośrednio w temacie.

Czemu? Ano wyjaśniając... Jest to forum na którym ludzie chcą znaleźć kolegów do gry, szukają pomocy w doborze sprzętu, czy też w przypadku problemów z jego działaniem. Chcą też czasem luźno porozmawiać na różne tematy. Nie powinny być jednak bombardowani treściami, które ładnie wyglądają i zapraszają nas do rejestrowania się w różnych zakamarkach internetu. Najzwyczajniej w świecie mnie takie rzeczy irytują. Kolejne poszukiwania ludzi do rejestracji, nie mające zupełnie nic wspólnego z tematyką forum. Zwykłe trash tematy, który ostatnio zaczęło się tworzyć coraz więcej. Rozumiem chęć i pazerność ludzi, ale jak chcecie szukać ludzi do biznesu i przekonywać o słuszności różnych stron, to forów jest dużo. Chyba, że w każdym innym miejscu najzwyczajniej w świecie takie rzeczy są wyśmiewane, ponieważ każdy szanujący się użytkownik powinien dobrze wiedzieć jak to działa.

Chciałbym także zabronić umieszczania na forum wszelakich tematów traktujących o zarabianiu na linkach, klikaniu, czy wszystkiemu innemu. Jak już wspomniałem wcześniej tematyka forum jest inna, przyjaciół biznesowych szukać można na forach, gdzie ludzie wymieniają się pomysłami na zarabianie. Aktualnie wygląda to tak, że jest kilka tematów obiecujących nie wiadomo jakie rzeczy i zachęcających do wejścia w nowe biznesy, które na pewno przyniosą nam sporo dobrego. Użytkownika się zachęca, pokazuje ogromne przelewy i inne tego typu rzeczy, a niestety prawda jest z goła inna i najwięcej na tym wszystkim zyskuje osoba, która do takiej rzeczy namawia. Na forum o grach mmo szukam tematów o grach o tym w co ktoś chce grać, czy też luźnej rozmowy, a nie dwudziestu tematów namawiających mnie do klikania i wchodzenia w różne miejsca.

Moim zdaniem zabronione powinno być pisanie właśnie takich tematów, jak również umieszczanie na forum wszelakich linków, które są zwyczajnym scumem (jak XXX nie żyje, musisz to zobaczyć etc etc) - w pierwszym przypadku temat powinien być zamykany i ew przy większej ilości prób nagradzany, natomiast drugi przypadek powinien od razu spotykać się z perma banem.

Na koniec dodam, że dobrze jest widzieć na forum użytkowników, którzy mają 0 merytorycznych postów i namawiają innych to super sposobu na zarabianie, tak samo jak inni użytkownicy z 0 ilością postów, którzy biją pokłony tym pierwszym.

Zapraszam do dyskusji