Resztki PSC - prośby

Witaj potrzebuję 10zł na psc mogę dać w zamian dać konta w lolu (eune) i tak posiadam kilka a nie grywam już w lola ew/ konto steam z cs go

Witam,potrzebuje 0,31 euro.

Mogę dać jakieś itemki z cs go, troche skrzynek.

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=156083279&token=mmbhyjHS

I tak nikt nie odpisze.. ten dział nie ma sensu.

Potrzebuję 1,07 zł, wzamian mogę dać naklejkę z kolonii (csgo)

Potrzebuje 0.16 euro na psc mogę zaoferować skina do cs go w podobnej cenie:)

Witam,potrzebuje paysafecard o wartosci 3 zł.Moge wymienic sie za klucze do hotsa.Prosze o PW

Witam. Bardzo prosiłbym o kontakt w razie posiadania kodu o wartosci 90 groszy. Zabrakło do RP :c

.

Odbiegnę lekko od tematu z prośbą, ale nie ma co zakładać nowego:

Potrzebuję 10 zł na paypal-a, w zamian oferuję zakupy za 3€ (1€ to ~4zł) na steamie. Niestety wpłaty na pp trochę idą (przynajmniej ja tak mam), a sprawa pilna, stąd ta niekorzystna wymiana (gdybym mógł cofnąć środki ze steama do pp to nie byłoby tematu). "Oferta" ważna do końca dnia (0:00).

Potrzebuje 10 groszy jak by ktoś miał to był bym wdzięczny za pomoc :)

Potrzeba mi 0.03 euro, jak trzeba oddam w naturze :D

Nikt tu nigdy nic nikomu nie dał. Temat do usunięcia.

Nikt tu nigdy nic nikomu nie dał. Temat do usunięcia.

I tu się mylisz. To że nikt nie pisze w temacie, to nie znaczy że nikt nie daje. Ja już kilka razy oddałem. Tylko że przez kontakt na pw.

Potrzeba mi 0.03 euro, jak trzeba oddam w naturze

Ganzu i TheMatiioo odezwijcie się na pw.

Siemka :x potrzebuję resztek psc dokładnie 24Centy. Jak będzie ktoś miły to proszę o PW

Hej. Ma ktoś może 10 groszy psc? Chciałem doładować portfel steam i zabrakło do 5 euro :/

Siemka ma ktoś 2 zł psc ? Brakuje mi na steam :/. Z góry dziękuję za pomoc ! :)

Hej. Ma ktoś 4zł psc? Z góry dziękuje.

Więc tak, potrzebuje dość sporo, brakuje mi do Wildstara, za każdą resztkę coś dam, nawet premium konto do Minecrafta (gdzie da się zmienić emaila i hasło wg. Siebie)

lub inne świetności :)

Potrzebuje 75 gr.Jak ktoś ma to coś dam.

Jeżeli ktoś ma 40 gr resztek, to bardzo bym prosił.