[Revelation Online] Clear Mind Gaming | Semi-Hardcore PvX | Server: Moonsea

Masz racje : p

Lubie obracać się w doborowym towarzystwie 

Jak każdy w tej gildii ;)

A tak wgl mam pytanko, co mają pandy do nazwy waszej gildii?

Pandy są maskotką gildyjną - poza tym kojarzą się raczej z tym, że nie podejmują zbyt gwałtownych ruchów, mają czysty umysł, wolny od wszelakich zmartwień : ) Niedźwiedź polarny ,też ma niewiele wspólnego z nazwą coca coli, ale pojawił się kilkukrotnie jako ich maskotka. Poza względami promocyjnymi fajnie się odświeża nimi tematy :D

macie laseczki w gildii?

Osoby z wczesnym dostępem wchodzą teraz w poniedziałek?

Osoby z wczesnym dostępem wchodzą teraz w poniedziałek?

Dokładnie. Jeszcze nie wiemy o której :)

Ok, a więc w poniedziałek sprawdzę sobie czy gra mi podejdzie. Jak coś to wciąż rekrutujecie nie? ;)

Ok, a więc w poniedziałek sprawdzę sobie czy gra mi podejdzie. Jak coś to wciąż rekrutujecie nie? 

Jasne, wystarczy wbić na discorda albo tsa i zawołać oficera ;)

zapraszamy :)

aby wejść w poniedziałek do gry wystarczy zakupić packa za 15orio?

aby wejść w poniedziałek do gry wystarczy zakupić packa za 15orio? 

Tak. Headstart zaczyna się tego samego dnia dla wszystkich. Tylko czy się opłaca dla samego headstartu? Raczej nie :P

poczekam do headstartu, nie sprawdzałem gry więc nie jestem przekonany, 6 marzec ta?

poczekam do headstartu, nie sprawdzałem gry więc nie jestem przekonany, 6 marzec ta? 

Headstart 27-go, OBT dla wszystkich 6-go marca.

Rekrutacja wciąż otwarta :P

Szukasz zgranej, doświadczonej ekipy, która pomoże Ci cieszyć się światem RO? Dołącz do Clear Mind Gaming już dziś. Świetna atmosfera, pomocni gracze, sprawne i stałe progresowanie to tylko początek naszej oferty ;)

Zainteresowana/y? Wpadnij i zapoznaj się na naszym ts'ie --> ts dot-clan.pl lub discordzie --> https://discordapp.com/invite/hG5Z6wU

Startujemy z headstartem o 13 w poniedzialek! :) Zapraszamy nawet jeśli zagracie z nami dopiero w marcu :)

Zgodnie z najlepszymi praktykami stosowanymi przez inne gildie, chciałbym was poinformować że pozostało mniej niż 24h do otwarcia serwerów.

Startujemy z impetem już od godziny 13:00 zapraszam wszystkich chętnych.

Gildia jest już założona, wyspa gildyjna także. o/

Wszyscy grają i nikt nie ma czasu tematu podbić. Do gildii z dnia na dzień przybywa coraz więcej osób. Część z nich wejdzie na serwery dopiero 6 marca. Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojej nory w RO to zapraszamy! :)



Kocia gildia... Kappa