Revelation online warto?

Max lvl najszybciej w sensowny sposób czyli zatrzymując się na 49 59 i 69 to tak minimum 3-4 miesiące miesiące i to bardziej ze względu na zbieranie gearu. Zresztą potem xp jest też walutą do ulepszania skilli

Max lvl najszybciej w sensowny sposób czyli zatrzymując się na 49 59 i 69 to tak minimum 3-4 miesiące miesiące i to bardziej ze względu na zbieranie gearu. Zresztą potem xp jest też walutą do ulepszania skilli

możesz tak w skrócie wytłumaczyć to zatrzymywanie się, wbicie tego 50lvl ograniczy mnie jakoś do zbierania gearu na słabszych dongach dostępnych na 35/40 i 45lvl??.

wbiłem capa na cbt1 z reszty cbt zrezygnowałem żeby nie psuć sobie rozrywki na open.

Po wbiciu 50 lvl po pierwsze masz nowe weekly ktorych bez wbicia pelnego gold eq i 55 lvlu nie zrobisz. Po drugie lvl dungeonu skaluje sie do najwyzszego lvl w party wiec nikomu na 49 nie bedzie sie chcialo utrudniac sobie instancji biorac kogos bez gearu i w dodatku na za wysokim lvl. Jak widze ludzi na 55 z eq ration w okolicach 50-60 k to smiac mi sie chce bo na dungeonie na 55 oni padaja od byle aoe. Pisze z tabletu wiec wybaczcie brak polskich liter

cbt kończy sie 2 lutego, wiecie może kiedy start OBTy?

Nope

Siemka mam pytanko po chcę kupić funderpark do gry revelation online tylko nwm czy warto gra z tego co oglądałem wygląda ciekawie.

I jeszcze jedno czy jest już jakaś polska gildia która w razie coś przygarnęła by nowicjusza ??