Riders of Icarus / Blade&Soul - są chętni?

Hej wam , szukam chętnych do spędzenia trochę czasu w jednym z tytułów wyżej wymienionych w temacie. Pobrałem ostatnio te dwie pozycje ale z racji ze był maintence to nie pograłem , może znajdzie się ekipa która chce zacząć lub jest już może tam jakaś zgrana paczka i poszukujecie kolegi do gry :smiley: Gram w Albiona , Lola i Black Squad.
Ciekawe produkcje , szukam chetnych i nie chce slyszec gadania o p2w itd bo to zniechęca chyba każdego takie tam gadanie heheh , dawajcie znać zobaczymy ile się nas nazbiera :slight_smile:

te tytuły są prawie martwe
no i nie chciałeś słyszeć ale mimo wszystko wspomnę że są P2W tak w bonusie żebyś nie zapomniał na co tracisz czas :sunglasses:

Dobra dobra czytałem o tym trochę można ogarnąć wszystko przy większym nakładzie czasu więc nie marudź :stuck_out_tongue:

no i właśnie przez takich ludzi jak ty chciwi wydawcy robią hajs nie patrząc na graczy

Jak mogą robić hajs na kimś kto gra bez wydawania na produkcję kasy… Gdzie tu logika :pray:

1lajk

Wydawca widzi że zajebałeś się miesięcznie po łokcie, druga praca i masz to samo co gość z ISa więc stwierdza “da się” i ładuje więcej P2W do gry i tak przez lata aż już się nie będzie tak łatwo (po kilku takich update shop) i większość to zauważy i gra upadnie.
Przykładów na Rynku sporo… co to jest za wypowiedź… BOŻE JEŚLI ISTNIEJESZ TO SPAL MU KOMPUTER ŻEBY NIE MÓGŁ MIEĆ WPŁYWU NA COKOLWIEK Z BRANŻY GIER MMO
Typowy Chińczyk po 12 godzinach pracy w fabryce…
Guru to powinien o was te newsy pisać.
Idealna postawa gracza? Coś jest P2W więc to olewamy i nie gramy a nie pokazujemy że się da bez xD no je… cebula postkomunistyczna
Tak jak to Zbysiu Stonoga powiedział, tylko was ru… i na was zarabiać :slight_smile:

1lajk

Weź się jebnij w głowę, chce pograc for fun a nie po to żeby mi posmiertny pomnik stawiali, na dobra sprawę wszędzie trzeba płacić nikt gier nie robi za darmo, najlepiej już nie komentuj skoro Cię dane produkcje nie interesują i idź ściskac swój odbyd gdzieś indziej.

Olej tego heheszka jakiś słaby trol jak nie wypali sezon w PoE mi to chętnie zagram w BnS bo to super gra jak ma się team

Taka super jak te twoje Black Desert Fanboju :smiley:

Wut nie jestem fan bojem BDO nie gram w to już widzę że masz problemy ale to normalne u takich dzieci jak ty musisz więcej czytać żeby mieć lepsze argumenty

Uważam że jedna i druga produkcja jest spoko, jak jest ekipa to nawet w Mario Bros się wkrece :grin:

Ok zaczynam gre w B&S - nick Hekon - Assassin - na poczatkowej lokacji juz sąludzie
wiec chyba gra smiga

Gra śmiga i jest elegancko wystarczy znaleźć polska gildie i grać w grupie to wszystko będzie gut