Riders Of Icarus

Sami sobie ludzie robicie krzywdę xd ellune to SEA nie eu . Pobierz ze steama , serwer koroshimo Discord w pierwszym poście jest obowiązkowy . Oferujemy plvl wiec straconego . 20 min i masz 50 i tylko questy żółte

tak znalazłem grę na steamie, ta wersja lepsza od SEA

Odświeżam :smiley:

bump

Pupcik dupcik zapraszam do gildi serwer koroshimo aktualnie jesteśmy prawie na max lvlu ale oferuje plvl

Aktualne ? Dacie zapro na discord ?
HIRAD0R
#4377

Jasne wysłałem ale dc jest w pierwszym poscie

Hej

Stwierdziłem że zrobię tu takie FAQ bo bardzo dużo osób zadaje podobne mi pytania
1.Ile osób gra?
Nikt nie ma informacji gracze grają na 3 platformach a dane mamy tylko ze steam.
Gra jest teraz skonstruowana ze na endgame mamy kontent dla jednej osoby ale także dla party 4-6 osób jest co robić , a po to robimy gildie aby nie być zależnym od innych.
2. Jakie jest pay2win ?
Jest to gra f2p także mamy tu premium ,które na end game jest raczej must have 75 zł 60 dni. Czasami jest możliwość wygrania na eventach po 1 dniu także ja np mam już z tych eventow 2 tygodnie .poza tym najlepszy kamyk do zbroi można kupić w is (jest tez w grze chociaż bez niego można się obejść lub kupić z aukcji)
3.Czy jest możliwość grania razem steam/valofee
Tak
4.Ile klas oferuje gra?
Gra oferuje 1 klasę tanka - guardian
1 klasę healera-priest
1 klasę buffera trickster
Oraz 5 klas dmg berseker,assasin,wizard,magican,ranger
5. Czy ciężko was dogonić?
Aktualnie nikt nie ma max lvl 70 zajmuje to sporo czas bo pomiędzy 65 a 70 jest dużo expa różnicy . Robienie questow wszystkich to około tygodnia grając codziennie po 3 h lub oferuje plvl
6. Czym jest power lvl ? Czy zepsuje mi gre na niskim lvlu?
Power lvl odbywa się w 1 lokacji także każdy może go otrzymać. Lvl daje wam to ze omijacie poboczne questy które nie są ciekawe , nie maja związku z story. Lvl nie daje statystyk tylko skile i to tez nie wszystkie bo je otrzymujemy z talentów oraz książek z dungow.
7.gdzie was znajdę?
Napisz na discordzie skygrey#2639 lub dołącz do serwera z 1 posta

Up

Up

gracie jeszcze?

Gra w to ktoś jeszcze? Bo mam problem z zalogowaniem się. Konto Steam.

1lajk

Sprawdź stan serwisu Steam:
Czasami mogą występować problemy techniczne lub przerwy w dostępie do serwerów. Sprawdź oficjalne strony internetowe Steam lub media społecznościowe, aby dowiedzieć się, czy obecnie występują jakieś problemy techniczne.
Pozdrawiam Manfred :slight_smile:

1lajk

Dzięki Manfred.
Reinstalowalem grę, czyściłem folder Documents, dałem wyjątek dla folderu i pliku instalacyjnego, na razie nic. Trudno, poczekam.

Co ty bredzisz można end game robić bez inwestowania realnej kasy

1lajk

Jeśli ci pisze że cie nie autoryzuje na steam to musisz wyłączyć anty wirus czyli tez windows defender jednak nie polecam bo są przecieki że deweloperzy Riders Of Icarus specjalnie ustawili grę pod defendera żeby móc śledzić komputery graczy .

Dzięki za info, zrobiłem wyjątki ale nie przyniosły rezultatu. Trudno, poszukam czegoś innego…
Nie mam w co grać, większość ograłem a potankowałbym gdzieś :wink::shield:

1lajk

Wiesz co w Riders Of Icarus tank nie ma zastosowania , owszem tak jak pisałem można grać bez inwestowania realnej gotówki ale jeśli chcesz grać solo i chociaż trochę tankować zwłaszcza na instancjach to premka musi być no i chociaż 2-3 itemy setu na 50 lvl ulepszone . Polecam Region Euroazja i serwer Koroshimo .
W razie pytań w grze możesz pisać albo na steam mój profil :
https://steamcommunity.com/profiles/76561199386719219/

Jak znajdziesz jakąś giere, daj znać, też szukam :smiley:

1lajk

Wciąż szukam, ostatnio chciałem sprawdzić ArcheAge ale zawiesza mi się na ekranie ładowania…