Riders Of Icarus

ogarne optymalizacje i rangerem dalej gram , bo takie lagi mam ze szok :smiley:

Zapraszam na dc ja gram rangerem jak masz pytania pisz

hello
gram na serverze Elluna, mam w chwili obecnej 34 lvl, priest
mój DSC: Wartall#4624

bump

Właśnie pobieram, zobaczymy co z tego wyjdzie. :wink:

zapraszamy na dc :slight_smile:

jak was znajdę? Mam postać na 2 serwerze wiec musze robić od nowa :frowning: wolno mi idzie ale wole grać z Polakami niż z Tajlandczykami. Nie wiem ja tam szuka się gildii. A i na discordzie nie siedzę :slight_smile: Gram na Elluna to tam gdzie wy? no ja niemam pojecie gdzie jest wasz serwer ja pobrałem grę z https://icarus-sea.valofe.com/main ale tam sa 2 serwery ale tego na koroshimo niema

Sami sobie ludzie robicie krzywdę xd ellune to SEA nie eu . Pobierz ze steama , serwer koroshimo Discord w pierwszym poście jest obowiązkowy . Oferujemy plvl wiec straconego . 20 min i masz 50 i tylko questy żółte

tak znalazłem grę na steamie, ta wersja lepsza od SEA

Odświeżam :smiley:

bump

Pupcik dupcik zapraszam do gildi serwer koroshimo aktualnie jesteśmy prawie na max lvlu ale oferuje plvl

Aktualne ? Dacie zapro na discord ?
HIRAD0R
#4377

Jasne wysłałem ale dc jest w pierwszym poscie

Hej

Stwierdziłem że zrobię tu takie FAQ bo bardzo dużo osób zadaje podobne mi pytania
1.Ile osób gra?
Nikt nie ma informacji gracze grają na 3 platformach a dane mamy tylko ze steam.
Gra jest teraz skonstruowana ze na endgame mamy kontent dla jednej osoby ale także dla party 4-6 osób jest co robić , a po to robimy gildie aby nie być zależnym od innych.
2. Jakie jest pay2win ?
Jest to gra f2p także mamy tu premium ,które na end game jest raczej must have 75 zł 60 dni. Czasami jest możliwość wygrania na eventach po 1 dniu także ja np mam już z tych eventow 2 tygodnie .poza tym najlepszy kamyk do zbroi można kupić w is (jest tez w grze chociaż bez niego można się obejść lub kupić z aukcji)
3.Czy jest możliwość grania razem steam/valofee
Tak
4.Ile klas oferuje gra?
Gra oferuje 1 klasę tanka - guardian
1 klasę healera-priest
1 klasę buffera trickster
Oraz 5 klas dmg berseker,assasin,wizard,magican,ranger
5. Czy ciężko was dogonić?
Aktualnie nikt nie ma max lvl 70 zajmuje to sporo czas bo pomiędzy 65 a 70 jest dużo expa różnicy . Robienie questow wszystkich to około tygodnia grając codziennie po 3 h lub oferuje plvl
6. Czym jest power lvl ? Czy zepsuje mi gre na niskim lvlu?
Power lvl odbywa się w 1 lokacji także każdy może go otrzymać. Lvl daje wam to ze omijacie poboczne questy które nie są ciekawe , nie maja związku z story. Lvl nie daje statystyk tylko skile i to tez nie wszystkie bo je otrzymujemy z talentów oraz książek z dungow.
7.gdzie was znajdę?
Napisz na discordzie skygrey#2639 lub dołącz do serwera z 1 posta

Up

Up

gracie jeszcze?

Gra w to ktoś jeszcze? Bo mam problem z zalogowaniem się. Konto Steam.

1lajk

Sprawdź stan serwisu Steam:
Czasami mogą występować problemy techniczne lub przerwy w dostępie do serwerów. Sprawdź oficjalne strony internetowe Steam lub media społecznościowe, aby dowiedzieć się, czy obecnie występują jakieś problemy techniczne.
Pozdrawiam Manfred :slight_smile:

1lajk