Rohan Online Eternal Vengeance

27.10 startuje Nowy Rohan Online Eternal Vengeance wydawca pozostaje ten sam czyli PLAYWITH, co do samego Rohana póki co szczegółów brak jednak twórcy “obiecują”, że będzie to nowa lepsza wersja gry kierowana sugestiami graczy (moze brak p2w?) . Jest ktoś chętny pograć ?

2lajki

Ja bym chętnie sprawdził gierkę, choć w Rohana nigdy nie grałem. Czy klasy/mechaniki będą podobne, coś wiadomo?

“Improved interface and new design” tyle co do zmian na ich stronie…
Pewnie będzie to samo co wcześniej, ale jak już gdybamy…
Mogło by nie być elemental dungeonów - akcesoria to lekka przesada, znowu walka o spoty itp. PvP to zawsze było coś! Chyba, że jakiś Hlvl przyszedł przejąć spota dla kolegów… ale to też ma swoje uroki xd
IS mogli by trochę znerfić xD
Hunter Kit też jest zbędny moim zdaniem.
Trinity też mogła by odpaść
Większa ilość questów mogła by być bardziej dochodowa…
No i np jak wypada Ci SeS czy jakieś acc z bossa, to żeby nie były BLUE tylko białe/tradeable.
Coż można by się tu rozpisać :stuck_out_tongue:

Jak wystartuje chetnie wbije zobaczyc co sie zmienilo :smiley:

Gracz z czasó 2k8/2k11 już nie może się doczekać aż wystartuje. Mam nadzieję, że poszli po rozum do głowy i wystartują z czymś podobnym z właśnie takich czasów. Aczkolwiek może być już na to za późno, chociaż rynek gier mmo nie kwitnie jakoś ostatnio to może jeszcze mają szanse na jakotaki sukces

Można już gdzieś pobrać klienta do gry ?

Greetings Rohanians,

We know you are eager to know more details about R.O.H.A.N. Eternal Vengeance, and we are here to deliver.

:crossed_swords: Timeline
Due to some inconveniences caused by the current pandemic and our wish to continue to improve the game, we’ve decided to delay the launch.
We want you to know that we are working hard on the R.O.H.A.N. you all love and miss.
R.O.H.A.N.: Eternal Vengeance will be available on November 10th

to w koncu dzis czy 10 listopada?

Witam meo pozdrawiam chyba nie muszę się przedstawiać :grin:

1lajk

Siemka grałeś STR guardianem ? :smiley:

@Meo
Mordo będziesz w to napierdalał? Zapodaj wasz TeamSpeak menciu. Hess jeszcze gra? :smiley:
@Edit
Dobra zresztą odezwę się później na FB :wink:

Str Guardian i templar

No oczywiscie, ze Cie pamietam :smiley: zamierzasz pograć ?

Tak, to jest ta nasza gierka z której “pochodzimy” :smiley: Dla nas pozycja obowiązkowa.

Okrojona wersja starego globala, te same itemy rozdawane na start z IM zapowiadają kolejne p2w, żadnych nawet najmniejszych zmian które poprawiłyby jakość gry, ten sam odgrzewany kotlet, no i jakość samych ogłoszeń jak z jakiegoś prywatnego serwera na którym nikt nie gra. Żałosne.

Czy zagram? No jasne że tak xD

1lajk

Martwi mnie to że nie poprawili oprawy graficznej a to po tylu latach powinno być podstawą.

Meo w co teraz grasz masz steama podaj jak coś mi na privie