Rohan Online Origin ( bez p2w)

Z góry przepraszam za odkopanie tematu, ale nie chce zakładać nowego. Mam pytanie odnośnie scout'a, czy naprawili bugi na jego skillach, czy można nim coś ugrać na pvp? Pamietam ze na starym rohanie byla to niegrywalna postać i całkiem niepotrzebna. Jak jest teraz?

Scout jest bardzo silny oraz niezbędny w pvp jak i pve, bardzo dobra postac, bardzo polecam na start.

Zapraszam wszystkich do gry, Nasza gildia stała się potęgą na serwerze do tego stopnia, że inni posądzają nas o układy z GMami. Dosłownie trzęsiemy serwerem.

Wczoraj jako pierwsi na serwerze zrobiliśmy 15/15 poziomów elemental dungeona. Inne gildie są obecnie na poziomie 10/15. Zapraszamy do gry.

Pytanko dalej gra dużo ludzi? Warto zaczynać?Bo nudno a bym sobie pogral w co nie co.

ps: TS nie działa;p

Czesc, pewnie, że warto! Gra bardzo dużo osób. TSa wysyłam na priv.

Cały serwer czekał na to wiele miesięcy - do gry zostały wprowadzone TB ( Bitwy o miasto). Dzisiaj odbyła się pierwsza którą udało nam się wygrać. Nagrodą jest 10% golda z każdego NPCa do którego gracze sprzedają lub kupują itemy. Dodatkowo otrzymalismy kostiumy które dają bonusy do statystyk oraz unikalny wygląd

A Tak wyglądają statystyki top 3 z 10 gildii które brały udział w wojnie. Totalna dominacja naszej ekipy.

Jaką postacią warto rozpocząć grę? Chciałbym wejść i pograć ale nie mam pojęcia od jakiej postaci najlepiej zacząć.

Witam mam podobny problem.Tak samo zastanawiam się nad grą ale jaka postać sie sprawdzi?I czy wogole jest tego w tej chwili sens? A jeśli tak to czy przyjmujecie do gildii osoby, które do tej pory nie miały styczności z Rohanem?

Dodam iż moja ulubiona klasą postaci jest klasa lecząca .

Jaką postacią warto rozpocząć grę? Chciałbym wejść i pograć ale nie mam pojęcia od jakiej postaci najlepiej zacząć. 

Witam mam podobny problem.Tak samo zastanawiam się nad grą ale jaka postać sie sprawdzi?I czy wogole jest tego w tej chwili sens? A jeśli tak to czy przyjmujecie do gildii osoby, które do tej pory nie miały styczności z Rohanem?

Dodam iż moja ulubiona klasą postaci jest klasa lecząca .

Czesc pewnie, ze warto zaczynać i pewnie, że znajdziecie miejsce w gildii. Zapraszam do nas na TSa : Odpowiemy na wszystkie pytania. http://t10.gametris.com:8265

Czesc pewnie, ze warto zaczynać i pewnie, że znajdziecie miejsce w gildii. Zapraszam do nas na TSa : Odpowiemy na wszystkie pytania. http://t10.gametris.com:8265

Dzięki za odpowiedź wpadnę do was na tsa jak znajdę chwilkę czasu. Dziś to zdecydowanie odpada ze względu na jutrzejszą pracę ale może w czwartek albo w sobotę.:) Aaa i jeszcze jedno. W których godzinach można Cię zastać na tsie?

Jestem praktycznie cały dzień online :)

jakby ktos się zastanawiał jak wygląda serwer ( czy są ludzie)

Siemka mam pytanko gra coś ktoś jeszcze bo dawno nie grałem i potrzebowałbym małej pomocy :)

Witam, znalazłem temat przypadkowo i mam pytanko czy serwer jeszcze żyje? Gra ktoś jeszcze?

Witam, zapraszam Was do gry w nową wersję słynnego Rohana Online który cieszył się ogromną popularnoscia, jednak zniszczony został przez okropny system P2W, Obecna wersja rusza typowo play2win. Polecam każdemu bo czuć klimat starego rohana, a wszystko jest ala Vanila z WoWa - bez kosmicznych liczb, all statów itd. Nacisk położony został na grę drużynową, podział na tzw. swięta trójcę, Praktycznie wszystkie skille zostały zmienione, nie ma już takiego lipnego balansu postaci jak kiedys, dodany został quest line, mapa i spoty zmienione. Wszystko na duży, duży + więc jeżeli ktos ze starych graczy zastanawia się czy warto, to odp. brzmi TAK! A jeżeli nigdy nie graliscie w Rohana to pora to zmienić :)


Link do gry : http://origin.playrohan.com/

Gildia Polska już stoi. Zapraszam na nasz serwer TS 51.255.123.177:8265

Niestety FakeTaxi się rozpadło ;/

ludzie są ale już nie tyle niestety co na początku pograć się da jak i również miło spędzić czas przed gierką ^^

Jeżeli ktoś by potrzebował pomocy na start to zapraszam do gry mój Nick Farmer lub Farmerka lub xGodziu

Zwykle w godzinach wieczornych ale różnie to bywa :)

FakeTaxi się nie rozpadło tylko odeszliśmy z gry ponieważ zdobyliśmy wszystko co się dało, ludzie nie chcieli się z nami bić, wiecznie uciekali do safezone gdy nas widzieli. Nie mieliśmy żadnych wyzwań w tej grze więc postanowiliśmy, że na nas czas. Obecnie jeżeli chcecie 23.02 startuje classic server Rohan 99 bez op statow, itemów itd. Zadeklarowało się kilka dużych gildii, że będzie tam grało. Po więcej info zapraszam na nasz TS : Adres: t10.gametris.com:8265

1lajk

Jak to nie było z kim walczyć OMG Anonimus i 3 pozostałe guildie trzepie serwerem ;D
Ja słyszałem że jeden z waszych graczy sprzedał b.dobre itemy Gm"owi Anonimus i FakeTaxi od tamtej pory rozpadało się na kawałeczki a szkoda ;/

Zapraszam na serwer ten co wspomniał Meo, sam wczoraj dołaczylem :slight_smile:

http://www.essencerohan.com ja mam dopiero 40 lvl ale nie gram duzo po 2godz dziennie. Jest to priv i dostajesz bron, set, malpe i inne gadzety na start do tego scrole na exp i hk wiec lvl cap wbic nie trudno. Calkiem fajna zabawa tylko malo ludzi narazie

Podeśle ktoś link do tego serva co Mao podał, rozumiem że to jakiś priv?

No to słyszałeś jakieś brednie bo mamy się bardzo dobrze :slight_smile: Wieczorami siedzi nas ponad 20 osób na TSie i bawimy się świetnie.

Zapraszamy wszystkich na TS t10.gametris.com:8265