Rohan Online

Nasłuchałem się o tej gierce sporo dobrego, chociaż nigdy nie miałem okazji jej wypróbować ;P Jeżeli mógłbym dostać adres ts na PW chętnie dołączę

Post wyżej masz podany adres ip, trzeba czytać co inni piszą :)

Takie mam pytanie do osób którzy już grają, dużo ludzi na serwerze czy raczej taki cmentarzyk?

Ludzi jest całkiem sporo, wczoraj nie zdołałem wrócić na spota - sorki panowie i panie , dziś dołączę ok 17 :) wiec trzymajcie dla mnie 1 spota ! :) ps Sewei zorganizujcie gotówkę na gildie dorzucę się drobniakami co mam:)

Ludzi jest całkiem sporo, wczoraj nie zdołałem wrócić na spota - sorki panowie i panie , dziś dołączę ok 17 wiec trzymajcie dla mnie 1 spota ! ps Sewei zorganizujcie gotówkę na gildie dorzucę się drobniakami co mam:)

A kto złowi ryby?

Dodatkowo mam malo kasy xD potrzebujemy tak z 10 osob co da po 100k... ale ok, jak wroce wcześniej do domu to im powiem, może połączymy siły z osobami, z którymi grałam wcześniej, powinno być łatwiej, muszę kogoś od nich dorwać :)

A ja, totalny newbie.. mógłbym dołączyć do was ? :)

A ja, totalny newbie.. mógłbym dołączyć do was ?

Pewnie im wiecej tym lepiej :)

Pewnie im wiecej tym lepiej

a kogo potrzeba, jakiej klasy?

o kase sie nie martw wbijaj na tsa wyzej podanego i graj, chyba defa full vit, ale jak nie lubisz to graj cyzm chcesz chyba mag pod wizza bedzie najlepszy bo beda cie chetnie do pt brali :) lub templara (jesli jestes bogaty) xD

o kase sie nie martw wbijaj na tsa wyzej podanego i graj, chyba defa full vit, ale jak nie lubisz to graj cyzm chcesz chyba mag pod wizza bedzie najlepszy bo beda cie chetnie do pt brali lub templara (jesli jestes bogaty) xD

Nie chodziło mi o kasę ale Ok XD

zaraz wrzucam ściąganie i wbiję.

Jej też nie, ale ok :P Napisała że brakuje full vit defka, ale jak nie lubisz tanka to graj czym chcesz.

Jej też nie, ale ok Napisała że brakuje full vit defka, ale jak nie lubisz tanka to graj czym chcesz.

mi to obojętne, zazwyczaj grałem jakąś klasą leczącą ale zagram tankiem :)

Z tego co wyczytałem na forum Rohana dla newbie spoko klasą jest Archer, podobno bardzo często brany do party ;D

Z tego co wyczytałem na forum Rohana dla newbie spoko klasą jest Archer, podobno bardzo często brany do party ;D

jako ranger czyli pull i szybsze bieganie, ale bywa nudny jak ktos nie umie pulowac :) i do tego full vit rowniez, pozneij reset na full dex...

Graj czym chcesz mozesz robić heala nie ma problemu :)

Niepolecam ci jednak dhanow na poczatek gry oraz guardianow bo od nich zazwyczaj wymaga sie kupowania scrolli, ale rob co chcesz tobie ma sie podobac nie nam :)

Na początek najłatwiejszy jest giant

http://rohanonline.pl/forum/index.php?topic=3658.0 z tego poradnika będę rozkładał staty, może być?

a chcesz od razu zabijac czy skupic sie na przezywalnosci postaci podczas expienia?

Jeśli to 2 idz full vit, a na maxymalnym poziomie sobie zmienisz...

Jeśli chodzi ci o skille to i owszem dobry :)

Co jakiś czas wywala mnie z gry, wyskakuje "You have been disconected" 5105, wiecie jak to naprawić?

Nie jest to przypadkiem wina Internetu? Też mam taki problem gdy rozłączy mi neta.

Malutko jest graczy online...na expie nikogo procz mnie :P

/EDIT

Jest opcja wpisania kodu promocyjnego czy coś w grze? :D

,