Runes of Magic Arcadia/Insomnia

Polecam zobaczyc nowy patch nowa ini

Moje osobiste odczucie - to jedna z najfajniejszych instancji w tej grze wydanych do tej pory :smiley:
Design graficzny i taktyki na bossach, szacun za to przy tak małym teamie.
Co prawda wydropienie elementów zajmie więcej czasu, ale zawsze to milej napracować się nad nagrodą.
Jak dobrze że nie będzie jej u GF :sweat_smile:

Przeczytałem calutką powyższą konwersację, ściągnąłem wreszcie to MMORPG, zagrałem i jak na razie mnie wciągnęło :slight_smile: Miło wrócić do Rune…“Chronicles of Legacy” ok. 10 lat temu (sprawdzam : gra wydana 19 marca 2009) :wink: Jak ja dobrze pamiętam jak się jarałem jako mały knypek, że ta gra 1) Będzie dostępna dla Polaków 2) W języku polskim 3) A także udostępnią polski serwer xd

Wracając do Insomnii :
Trochę szkoda, że takie pustki pewnie dominują do samego end game :confused: Tak czy siak chcę to przejść na nowo od początku do końca heh. Chciałbym tylko sobie trochę ożywić czat by mieć świadomość, że ktoś za tą SZYBĄ ŻYJE! (((O>O).

W związku z czym - czy Polacy na Insomni (Chronicles of Legacy) dalej grają ? Prosiłbym o namiary :slight_smile: whisper address or any GUILD NEEDED!

Swoją drogą - skoro pełnoprawny, licencjonowany klient gry działa legalnie a opinie są zadowalające to dlaczego nie postarają się o lepszą promocję ? Ostatnimi LATAMI ciężko o dobrego, porządnego oldschool-owego (+ wowopodobnego) MMORPG na rynku. Prawda chyba jest jednak taka, że to ja jestem stary a młodsi ode mnie wolą już chyba tylko i wyłącznie MOBA/Battle Royale/produkcje mobilne :frowning: Smutek i żal ściska me serce…

Jednak na serwerze Insomnia są już tylko zmergowane gildie international :slight_smile: Prędzej na Paradise znajdziecie gildię z Polakami (sam serwer jest bardziej oblegany :slight_smile: ].

Witam mam pytanie czy warto ? jak na prawde jest z online ewentualnie jezeli ktos by chcial tez zaczac grac to pisac pw

@sirAble
Pewnie trochę późna odpowiedź ale WARTO!
Niestety na Legacy jest dość mało graczy, zależnie od tego czego oczekujesz od gry próbuj Legacy lub Arcadią bo jest trochę znaczących różnic.

@Pichek
Świetna i rzetelna recenzja! Podpisuję się rekoma i nogami. :wink:
Grało dość sporo polaków, właściwie Egoist było TOP1 gildią ale się rozleniwili, może wrócą z KBN więc ja pogrywam w multijęzykowej gildii aktualnie.
Co do promocji, z tego co wiem to promowali na portalach, FB, YT ale niestety mały wydawca z kilkaset graczami vs wydawca z kilkoma tytułami i kilkunastu tysiącami nie ma zbyt wiele szans.

Podbijam temat.
Wie ktoś jak to jest dokładnie z możliwością odblokowania wszystkich 10 klas na jednej postaci ( Arcadia ) ? Temat zakurzony, ale może ktoś odpowie ^^

Jest możliwość posiadania wszystkich klas na jednej postaci można w każdym momencie zmienić rasę i dobrać nową klasę

Jakie klasy najlepiej nadają się do tankowania, a jakie do leczenia? Bardziej potrzeba tanków czy healów? Da się coś ugrać bez wydawania kasy? Bo sława P2W od Gameforge dotarła już do najdalszych miejsc internetu…

Najlepiej czempion albo rycerz do leczenia to co na globalu. Co potrzeba to już zależy od gildii bez kasy da się jak najbardziej

@PinkToes Możesz odblokować wszystkie klasy na jednej postaci, i grać wszystkimi połączeniami (również rycerz/strażnik itd. ale bez elitek).
Rasy i płeć możesz zmienić w dowolnym momencie gry.

dzięki za odpowiedź ^^

Hej, jaki serwer polecacie? Próbuję aktualnie Arcadia, ale tu nawet pierdnął dostałbym 5 levele do przodu. Są jakieś servery bez boostowania expa?

Witam jak sytuacja na dzisiejszy dzień na Arcadii ?

@sebula95 To akurat zaleta, bo masz odblokowane 10 klas :slight_smile:
Dla większości graczy expienie to najnudniejsza sprawa, a Arcadia oferuje dużo więcej kontentu niż serwery GF, czy jakiekolwiek inne.
@sirAble Bardzo dobrze, pytasz o coś konkretnego?
Serwer działa bez problemów od 2014 roku, jest dużo graczy, AH pełne, tanie diamenty, dobry support, naprawione 80% crashy.

Jak tam Arcadia w lipcu ? Dużo graczy ? Z tego co wiem to zamknęli Insomnie i nie wiem z jakiego powodu. Właśnie pobieram Arcadie i sprawdzę jak funkcjonuje :slight_smile:

Eh ludzie, chciałam sobie wypróbować gierkę, ale nie potrafię obsługiwać patchy. Ktoś da dokładną instrukcję co zrobić jak już pobiorę wszystkie patche? ^^

Ludzie uzywaja tego boosta codaje chara na 80 lvl na start czy raczej graja od low lvla?

Musisz pobrać wszystkie patche i instalator, później przerzucić wszystko do jednego folderu i odpalasz instalator, który pobrałeś :slight_smile: EASY :slight_smile:

Od 80 lvl jest najwiecej graczy, lecz na pierwszych mapach tez potrafi sie jakichs duchow znalec :smiley: