Runes of Magic Arcadia/Insomnia

Podbijam temat.
Wie ktoś jak to jest dokładnie z możliwością odblokowania wszystkich 10 klas na jednej postaci ( Arcadia ) ? Temat zakurzony, ale może ktoś odpowie ^^

Jest możliwość posiadania wszystkich klas na jednej postaci można w każdym momencie zmienić rasę i dobrać nową klasę

Jakie klasy najlepiej nadają się do tankowania, a jakie do leczenia? Bardziej potrzeba tanków czy healów? Da się coś ugrać bez wydawania kasy? Bo sława P2W od Gameforge dotarła już do najdalszych miejsc internetu…

Najlepiej czempion albo rycerz do leczenia to co na globalu. Co potrzeba to już zależy od gildii bez kasy da się jak najbardziej

@PinkToes Możesz odblokować wszystkie klasy na jednej postaci, i grać wszystkimi połączeniami (również rycerz/strażnik itd. ale bez elitek).
Rasy i płeć możesz zmienić w dowolnym momencie gry.

dzięki za odpowiedź ^^

Hej, jaki serwer polecacie? Próbuję aktualnie Arcadia, ale tu nawet pierdnął dostałbym 5 levele do przodu. Są jakieś servery bez boostowania expa?

Witam jak sytuacja na dzisiejszy dzień na Arcadii ?

@sebula95 To akurat zaleta, bo masz odblokowane 10 klas :slight_smile:
Dla większości graczy expienie to najnudniejsza sprawa, a Arcadia oferuje dużo więcej kontentu niż serwery GF, czy jakiekolwiek inne.
@sirAble Bardzo dobrze, pytasz o coś konkretnego?
Serwer działa bez problemów od 2014 roku, jest dużo graczy, AH pełne, tanie diamenty, dobry support, naprawione 80% crashy.

Jak tam Arcadia w lipcu ? Dużo graczy ? Z tego co wiem to zamknęli Insomnie i nie wiem z jakiego powodu. Właśnie pobieram Arcadie i sprawdzę jak funkcjonuje :slight_smile:

Eh ludzie, chciałam sobie wypróbować gierkę, ale nie potrafię obsługiwać patchy. Ktoś da dokładną instrukcję co zrobić jak już pobiorę wszystkie patche? ^^

Ludzie uzywaja tego boosta codaje chara na 80 lvl na start czy raczej graja od low lvla?

Musisz pobrać wszystkie patche i instalator, później przerzucić wszystko do jednego folderu i odpalasz instalator, który pobrałeś :slight_smile: EASY :slight_smile:

Od 80 lvl jest najwiecej graczy, lecz na pierwszych mapach tez potrafi sie jakichs duchow znalec :smiley:

Gdyby ktoś się zastanawiał ile jest graczy to wrzucam playlistę z 6 filmami z aktualnego AH :smiley:

nawet to sobie zainstalowałem i widzę że poprawa z crashami. normalnie ich nie ma chyba że zainstaluje te addony z curse. ktoś w grze pomoże? do kogo pisać można? grałem w runesa na wersji GF do mrówek jakoś więc coś tam wiem ale dawno to było.

@ScypionXP Łap ludzi ze światowego, codziennie jest kilkadziesiąt wiadomości.
Rekrutują obecnie Fallen i Chichmont.

Cześć, wpadłem na temat przypadkowo. Zawsze podobało mi się Runes of Magic, startując jako totalny świeżak, który nie miał kontaktu z grą poradzę sobie na początku samemu eksplorując grę?

Ile zajmie przejscie kazdej mapki bez jumpa do 80lvl?
Jak widze gry co daja max lvl i eq to odechciewa mi sie grac nawet w moja stara milosc RoM

@jasieeks1 Spokojnie sobie poradzisz.
Zacznij od samouczka, rób powoli misję (bez LV boosta), znajdź gildię która w razie czego wszystko Ci wyjaśni. Polecam gildię Chichmont.
@Eric Każda mapa różni się czasowo, i są łatwiejsze lub trudniejsze.
Generalnie od kilku godzin do jednego dnia. Map jest około 40, a instancji około 100.
Tak naprawdę wylevelowanie postaci, i przejście wszystkich map to dopiero początek zabawy. Prawdziwy gameplay, z gildią to spokojnie kilka laty gry i rozwoju postaci.
Znam co najmniej kilka osób siedzących w tytule od 2010 roku.