Runes of Magic Stary3d

Cześć,
szukam ludzi do gry od Stary3d jakim jest Runes od Magic na serwerze Paradise. Serwer ma takie same prawa jak ten od gameforga tylko jest o wiele lepiej zarządzany i to bez zbędnego P2W. Obecnie powróciłem do gry i na nowo urzekła mnie jej oprawa dźwiękowa jak i sam gameplay połączony z fabułą. Samemu jakoś dziwnie grać dlatego zapraszam wszystkich. Świeże konto może od strzała dostać postać na poziomie 80 ale ja chciałbym zagrać od zera jeśli da radę. Z tego co zauważyłem to jest dużo początkujących graczy biegających po mapach i nie wydaje się pusto :slight_smile:
Zawsze można wziąć 80 lvl za free i do tego drugą klasę, która lvlujemy od zera.

Obecnie gram trochę w Neverwinter online i Eve online. W RoM podoba mi się system dwuklasowości lub więcej nawet.Prosty system craftingu nawet.Nie wiem co więcej mogłaby zaoferować ta gra? Czytelne mechaniki dungeonów, bossów bo w Neverwinter nie jest to aż to tak dla mnie czytelne.

Wbijaj do Runes of Magic. Neverwinter to dno z regulaminem tak stworzonym aby był na niekorzyść gracza. Sam dostałem bana i nawet nie potrafią powiedzieć za co. Dużo kasy wpakowałem, która przepadła. RoM oferuje przede wszystkim dość dobrze skonfigurowana rozgrywkę dla 2 osób (wierzchowce 2 osobowe itp.). We 2 zrobisz tam wszystko. Rozdają też 80 lvle, aby solo gracze mogli zrobić cały content do 80 również sami. Wspomnę jeszcze o serwerach, które znajdują się w Europie a nie w USA jak w przypadku neverwinter. PvP jest bardziej rozbudowane no i oczywiście cyferki, które potrafią skakać do kilku milionów DPS :smiley:

jaki nick w grze? właśnie zacząłem grać i chciałbym wspólnie

Reaxtic, obecnie gram postacią 80lvl, która dostałem ja samym początku. Przełączyłem się poźniej na drugą klasę (gram rycerz/wojownik) i teraz lvluje od zera. Obecnie mam 12 lvl i prawie skończone srebne źródło.

Jaki nick w grze?I na jakim serverze grasz? Chętnie dołączę

Ref

To prywatny serwer ?.

Nie. Taki sam jak ten od Gameforga czyli oficjalny. Serwery są bardzo blisko więc mozna liczyć na niski ping i oczywiście język Polski w grze.

Ref

Jak wygląda populacja na serwerze? Udaje się spotkać ludzi na każdym etapie rozgrywki, czy tylko w end-game?

Na serwerze roi się od ludzi po godzinie 18. Dużo ludzi gra na niskich poziomach aby po prostu poznać fabułę robiąc questy. Ja w tym momencie posiadam 41 lvl i gram powoli, spotykam dużo ludzi i idzie też z nimi porozmawiać, baaa nawetz GM idzie porozmawiać na różne tematy :smiley:

Założyłem sobie konto wybrałem zwiadowcę z boostem do 80 lvl. Mam zagrychę jakie skile rozwijać, jeśli są takie jak na RoM-ie od Gameforge no to poradnik znalazłem.
Docelowo chcę jako druga klasę dać Rogue a na trzecią Kapłana aby się móc leczyć skillem.