RuneScape 3

Dodalem Ciebie Michal i Kaamiru. Ogolnie to cale farmienie premium na koncie free to katorga, od wczoraj jest jakas masakra w Grand Exchange, nazbieralem multum towaru na sprzedaz i ceny pospadaly nawet o okolo 20%, headless arrow tez nie chca sie sprzedawac. Ogarniam caly czas gierke, jest tyle mozliwosci ze glowa mala :)

Odwiezam bo mam maly problem. Gralem melee ale chcialbym poskillowac magie, gdzie kupie jakis magic armor? Druga sprawa mam 50+ melee skill i konto premium, co najlepiej i gdzie robic zeby zarobic golda??

Grand Exchange, możesz również kupić blue skirt w Varrock, kupić czapkę w port sarim (sklep z magią) a top wydropić z wizardów w wizard tower.

Imphide się krafci, resztę również lub dropi, aczkolwiek drop jest tylko z potworów dla membersów.

Poza tym teraz zarabia się na High alc.

tygodniowo zarabiam około 20-60m gp.

Heja, chetnie dolaczylbym do jakiegos polskiego klanu. Aktualnie combat lvl 64, glownie melee. Moze ktos to czyta, to prosilbym o pm albo posta tutaj. Gram juz ponad miesiac i ciagle jestem zdumiony ogromem mozliwosci. Zaluje ze wczesniej nie gralem, jedna z niewielu pozycji MMO na plus.

polecam watahę

Odswiezam. Sa jacys nowi gracze? Ciagle gram w RS'a, swietna gierka. Aktualnie 78 combat level. Z checia do kogos bym sie odezwal i podpytal o pewne sprawy. Gram 3 miesiace, a kazdego dnia mozna odkryc cos nowego. Zdumiewajace :)

nick "Miechu" zapraszam

Dodalem, Powiedzcie mi, te klucze do skrzynek co sie dodstaje codziennie nie kumuluja sie ??

Dodalem,  Powiedzcie mi, te klucze do skrzynek co sie dodstaje codziennie nie kumuluja sie ??

Codziennie dostaje się dwa klucze, jeżeli ich nie wykorzystasz to nie przechodzą na następny dzień.

Mój nick: Sitchec

Heja, chetnie dolaczylbym do jakiegos polskiego klanu. Aktualnie combat lvl 64, glownie melee. Moze ktos to czyta, to prosilbym o pm albo posta tutaj.  Gram juz ponad miesiac i ciagle jestem zdumiony ogromem mozliwosci. Zaluje ze wczesniej nie gralem, jedna z niewielu pozycji MMO na plus.

Hej, dodałem Cię do znajomych, nick WIKTORYA , i dołączyłem do Watachy, więc jest z kim grać.

Kolego Sitchec, również Cię dodam do znajomych jeśli można.

Hej, dodałem Cię do znajomych, nick WIKTORYA , i dołączyłem do Watachy, więc jest z kim grać.

 

 

Kolego Sitchec, również Cię dodam do znajomych jeśli można.

Dodawaj śmiało.

Witam wszystkich ostatnio szukałem gry na dłuższą zabawę i natknąłem się na RuneScape3 ktoś coś może mi powie czy jest sens zaczynać przygodę jak wygląda pvp oraz czy ktoś miły zechce mi pomóc z zapoznaniem się światem gry i wszystkim :D jak coś pisać na priv bądz tu i ja wtedy się odezwę :D

Witam, macie Panowie jakiś kanał ts lub discord związany z RS3? Ostatnio próbowałem kilku tytułów, nowszych i starszych ale RS3 wciągnął mnie najbardziej ze wszystkich, tylko potrzebuje pomocy z obeznaniem się w grze. Nick Dardelord, jeśli jest jakiś komunikator to chętnie wpadnę :slight_smile:

gra ktoś jeszcze w rsa ?

W oldschool dużo ludzi, nawet i polaków.
W rs3 prawie nikt. (127k online osrs vs 37k online rs3 w tej chwili)

Autor lub ktoś z postujących w tym temacie gra i chciałby pograc wspolnie/pogadac na discordzie/ts? Szukałem i jakieś takie małe to grono polaków rodaków wsrod graczy rs :frowning:

Kup memba i wbijaj na świat 28, tam przeważnie sami rodacy grają :blush: