Ruszamy z Polskim community na UOGamers: Demise!

Siemasz Azanath z Zakonu Ciemnosci:D Ktos tam z Toba ze starej ekipy typu Sin, Siob,Nerull,Infinity gra? Ja zakonczylem przygode z ultima w 2009 roku:D

A witam witam! :) nie wiedziałem że ktoś z ZC jeszcze żyje xD. Jakoś kontakt z resztą ekipy mi się urwał :< także nie wiem czy grają jeszcze :)

Wie ktos gdzie kupic tanio jakies ciuchy LRC ?Dodatkowo gdzie kupie ksiegi pelne necro maga i runebuki moze juz ktos wie ?A i jak sdobyc ksiege do spellweaving (pelna).

Musisz poszukać po vendorach graczy. W Lunie, lub wejdź do gate rooma (taki biały portal w Lunie niedaleko moongate) i tam są portale do sklepów graczy, tam poszperaj :)

jak sie skillowac z mieczy np. itp ? Bardzo mozolnie to idzie na kosciotruprach..Co ogolnie moze robic nowy gracz zeby nie marnowac czasu ? Szalas w lesie ?;p

Generalnie mi się najlepiej koksało na ettinach w honesty. Nie dość że są dość wymagające, także skille ładnie gainują, to też dropią w miarę dużo golda :)

Uwaga konkurs! xD

Potrzebuje dobrej nazwy dla naszej gildii. Nazwa musi być poważna i w języku ANGIELSKIM (jako że gramy na międzynarodowym serwerze, wypada mieć 'międzynarodową' nazwę :P), do tego nawiązująca do faktu iż jesteśmy polakami :) jak na razie padła jedna propozycja od kolegi Demontisa, a mianowicie:

Polish Pride

Jeżeli do jutra rana, nikt nie zaproponuje innej, nazwy, która przebije tą, to tak nazywać się będzie nasza gildia :)

Pozdrawiam

Polish Pride całkiem fajnie brzmi :)

Mi tez sie podoba :)

Polish Pride

Order of Poland , hehe

za godzinke bd skillowac w Trammel (Jhelom) na cmentarzu takze zapraszam .

Bardzo przyjemne klimaty hehe

To może od razu Voice of Poland? :P

Polish Pride na razie wygrywa ;)

Witajcie!

Oficjalnie gildia Polish Pride została utworzona. Chętnych do dołączenia zapraszam na moje gg

GG:1975288

Do zobaczenia w Sosarii!

Coraz wiecej osob w gildi . Jak ktos chce zaczac a nie wiecie jak pomoge . Zapraszam .

Panowie zapraszam do gry, pewnie jest masa starych wyjadaczy, ktorzy chcieli by wrocic. Jest okazja, kazdy z nas ma staz w granicach 10 lat gry w uo, a w gildii jest jakies juz 8-9 osob aktywnych. Shard przedni, jak i zabawa. Zapraszam.

Demontis.

Witam, bardzo chętnie dołączę do Was. Ostatni raz grałem dobrych kilka lat temu, ale to nie znaczy, że zapomniałem jak to leciało :D

Witam, bardzo chętnie dołączę do Was. Ostatni raz grałem dobrych kilka lat temu, ale to nie znaczy, że zapomniałem jak to leciało

Zapraszamy :)

Odezwij się na gg to Cię dodam do gildii :)

Pozdro!

Dawac ludzie nie wiedziecie co tracicie . Kazdy kto zechce poswiecic troche swojego czasu zyska naprawde dobra gre . Grafika jest kiepska ale mozliwosci ogromne . Ponownie zapraszam wszyskich . Pomoge kazdemu wiedza i w miare mozliwosci . Nie olewajcie tego tytulu ( znam wiele osob co olali wszelakie mmo i oddali sie calkowile UO ) . Zapraszam na nasze forum http://www.uopol.fora.pl .

Serwus ! I ja również chętnie dołączę do gry :) z reguły grywałem w UO na serwerach postawionych na "polu" ale trzeba też poznać inne odsłony Ultimy :)

Daj znac jak bedziesz online to dodamy cie do gildi ( ja tez cale zycie na polu gralem tutaj ucze sie uo od nowa ) .

Calkiem spora gildia nam sie zrobila mamy okolo 10 osob aktywnie grajacych . W tym nowi i stare dziady z tego servera .

Siema, też wracam do uo, nick w grze Vatros Funtars, jak gdzieś mnie zauważycie albo jest opcja pm, to piszcie :)

A co do osób które totalnie zaczynają przygodę z Ultimą... Olejcie wszelkie poradniki na razie wszelkie podpowiedzi ( Co najwyżej co robi która umiejętność ) i cieszcie się poznawaniem nowej gry. Jest ona o tyle elastyczna i dobrze zrobiona, że :

1. Postaci nie da się zepsuć, zawsze można się oduczyć i nauczyć innych umiejętności

2. Jest bardzo wiele ciekawych smaczków których nie zauważycie, jeśli będziecie tylko koxać postać jak najszybciej

3. Jest bardzo fajny wstęp do poznawania gry na demise z tego co zauważyłem :)

Najlepiej grać z jakimś znajomym lub dwoma na początku i sobie powoli razem pomagać, wtedy jest największy fun z gry :)

Jak bedziesz chcial do gildi to pisz . Zawsze jest ktos online . Mozna z kims pogadac podpytac sie itp . Poratuje cie jakim armorkiem jak nie masz . Przewaznie kogos z nas spotkasz w lunie banku np xxx [pol] .

Pozdrawiam Czesiek .

Postanowiłem powrócić do Ultimy. Nie jestem doświadczonym graczem, grałem kilka miesięcy na shardzie DM. Zatem szukam kogoś kto pomoże mi ogarnąć grę na nowych dodatkach. Nick: Myturhan

Ja tam dalej na DM:)

gra ktos jeszcze? Zastanawiam sie nad startem

Witam!

Jako że jest jeszcze "paru" Polaków grających w UO, jednocześnie szukających ekipy do grania, wraz z jeszcze paroma osobami ruszyliśmy z graniem na serwerze UO: Demise. Jest to w tej chwili bardzo stabilny (w okolicach 300 online) serwer jednocześnie bardzo rozwinięty (SE + duża część ML). Także wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej gry. Na razie dopiero zaczynamy grać, więc trudno o jakąś gildie czy coś, ale warto na razie stworzyć takie małe community w tym temacie. Macie jakieś pytania? Też gracie na demise? Albo chcielibyście zacząć? Śmiało piszcie tutaj!

Żeby zagrać wystarczy zassać UO i zaktualizować do najnowszej wersji np:

http://www.uo.com/Client-Download (oczywiście classic client)

następnie razor:

http://www.runuo.com/products/razor

instalujemy wszystko, następnie z listy serwerów na dole wybieramy UOGamers: Demise (tak tak jest to 'oficjalny' shard od razora - stąd popularność i stabilność)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Sosarii :)

Azanath