[S14][x50] Walka o Lorencie Mu Online PVP

Witajcie,

Od kilku tygodni wraz z ekipą tworzymy serwer na którym, mamy nadzieję każdy znajdzie coś dla siebie. Serwer będzie Play2Win bez Webshopu i z łatwym dostępem do Wcoinów dla każdego aktywnego gracza (market, głosowanie, godziny online, nagroda za bossy w postaci WC oraz dropu). Jeżeli szukasz serwera S14 bez resetów, z dużą ilością PVP oraz bezpiecznego, iż da Ci on wiele miesięcy zabawy - dołącz do nas. Serwer stoi na plikach X-Team, które na tą chwilę są najlepszymi plikami S14 na rynku (Optymalizacja, Wsparcie, Rozgrywka), wciąż znajduje się w fazie testów i jest to czas dla nas i dla Was aby uformować go tak, jak my gracze, chcemy . Każda decyzja odnośnie nowych sugestii jest podejmowana grupowo - przez GMów oraz graczy. Aktualnie jest nas około 20 ambitnych osób do testowania i rzucania nowych pomysłów, aby każdy z Was znalazł coś dla siebie i cieszył się długą, bezproblemową rozgrywką. Start serwera, 11.10 Piątunio, 18.00. Mam nadzieję, że będzie nas tyle aby stworzyć niejedną polską Gildię! :circus_tent:

…I PRZYGOTUJCIE SIĘ, MAM NADZIEJĘ, NA JEDEN Z NAJLEPSZYCH PVP, PLAY2WIN, NO-RES SERWER NA JAKIM GRALIŚCIE! ZAPRASZAM :slightly_smiling_face:

Przez pierwsze dni na serwerze będzie zablokowana możliwość kupna vipa oraz cały x-shop, co da Nam wszystkim równe szanse na starcie oraz zdobycia własnych WC!

W Xshopie nie znajdziecie itemów które dają graczą dużą przewagę - sprawdzicie sami :slightly_smiling_face:
image
Poniżej wrzucam naszego discorda na którym wszystko zbieramy w całość odnośnie testowania - jeżeli chcesz nam pomóc lub tylko wypróbować serwer - zapraszamy.

DISCORD LINK

Kontakt ze mną: Basi#3902

Rejestracja: KLIK
Forum: NASZE FORUM

Download : POBIERZ KLIENTA

Lokacaja serwera: EUROPA

Wstępna konfiguracja:

Exp: x50

Party Exp:

  • 2 Graczy + x3
  • 3 Graczy + x4
  • 4 Graczy + x9
  • 5 Graczy + x12

Drop: x40

Maksymalny level: 1100 (400 - 400 -300)

Resety: NIE

Punkty za Level: 7 /9
Web Item Shop: NIE

Offattack / Offleveling: TAK

Tworzenie postaci: Wszystkie od 1lvla

Tryb dla słabszych komputerów: Klawisz F9

Maksymalnie podłącznonych kont z jednego komputera: 3

Rozgrywka:

Spoty Oznaczone na Minimapie: Klawisz TAB / max 5-6 mobów

Siła Bossów oraz Drop: Skonfigurowane przez nas (Drop oraz respawn będzie dostępny na forum przed startem serwera)

Balans: PVP zbalansowane tak aby każda klasa mogła błyszczeć!

Buff Elf Soldiera: Do 220 Lvla

Maksymalne itemy: +15+28+3opt

Rune Wizard: TAK

Goblin:

  • Wingi 3/4 LVL - 50%
  • +10+11 - 75%
  • +12+13 - 70%
  • +14+15 - 65%

Inwazje oraz niestandardowe eventy:

Jako że, na serwerze motywem przewodnim jest PVP, zadbaliśmy o nowy event - Bloodlust - Mapa: Lorencia - przez 10minut za każde PK w Lorencii dostajemy 1pkt - Wygrywa ten kto zamorduje najwięcej :wink: Podium zgarnia nagrody w postaci Ruudej Grażynki w zadowalających ilościach

Blood Castle/Devil Square/Chaos Castle/Kalima/Kanturu/Castle Siege/Crywolf/Battle Soccer/Illusion Temple/Cherry Blossom/Mikołaj/Raklion Event/Loren Deep/Medusa/Imperial Fortness/Double Goer/Golden Invasion/MUUN Iwazje/White Wizard Inwazja/Arca War/Acheron Guardian/Lord Silvester/Core Magriffy/Lord of Ferea/Nix/God Of Darkness - Cała lista wraz z godzinami zostanie opublikowana na forum oraz tutaj przed startem.

Komendy:

Dodawanie Punktów: /AddStr /AddAgi /AddVit /AddEne /AddCmd

Offattack: /offattack
Top System: /rank

Post System: /post
Marry System: /prop
System Vault (Kilka skrzynek): /ware
Przenośny Vault: /open
OffSklepik: /offstore
Łącz & Dziel System: /part & /pack