Seriale dla wybrednego!

Ja również polecam The Last Kingdom, Grę o Tron, The Walking Dead.

Olsnilo mnie jest jeszcze Sherlock :)

Moge tez polecic Doctor Who, aczkolwiek nie jestem pewien czy tobie klimatem podpasuje.

Suits

Flash

Scorpion - gorąco polecam :)

Dzieki wielkie za tak duże zainteresowanie tematem i chęcią pomocy :)

Do oglądanych dopisuje Arrow i Defiance.

Wszystkie seriale przez was wymienione muszę posprawdzać i na pewno coś sobie wybiorę, niemniej jednak dalej czekam na propozycje :)

Ostatni serial jaki oglądałem to Mr. Robot - bardzo dobry jeżeli lubisz klimaty komputerów, hackowania itp. Dopiero 1 sezon wyszedł, nie wiem do końca ile ma ich być ale ja czekam z niecierpliwością :)

Przed wcześniej podanym oglądałem True Detectives - tutaj polecam tylko pierwszy sezon ze względów na obsadę oraz ogólny zarys historii, wessał mnie do reszty :)

A no i jeszcze przed tym było mi oglądać serial Rzym, jeżeli klimat ci odpowiada to całkiem całkiem.

PS. Jeżeli te tytuły zostały już podane to przepraszam za dublowanie, ale nie miałem ochoty przelatywać całego tematu, zmęczony jestem trochę po pracy :P

the walking dead

Witam, mam taki problem od jakiegoś czasu szukam seriali by mieć wieczorkiem co poogladac. Co do samych seriali to musi sie w nich cos dziać,troche akcji. Najlepiej jakieś podobne do tych które oglądałem. Jeśli coś polecacie to prosiłbym o krótki opis.
Oglądałem:
-Sons of Anarchy
-The walking dead
-Dr.House
-Vikings
-Spartakus

-Arrow

-Defiance

-Banshee
Jeśli cos przypomne to dam znać.
A co do Breaking Bad i Gra o Tron to jakoś nie moge sie zabrać jeśli moglibyście jakoś zachęcic to bd wdzięczny :) Oba wydaja sie takie nie ciekawe, mało akcji.
Z góry dzięki