Serwer RPG Pytania do Społeczności

siema drejken mój ziomku, skończyłem real tibie na 7.6 i na otsach też będę grał tylko 7.6 reszta to ścierwo :) pozdrawiam

Witam tworze serwer RPG mam do was parę pytań dotyczących serwera


- jaka wersja jest wedle was najlepsza pod serwer RPG ? coś starszego 7.6/8.1 czy może coś nowszego 10+ ?


- iść w stronę Premium (pacc) czy Dotacje ? jeśli chodzi o Premium myślę że scrolle w grze by się przydały tak żeby można było od kogoś kupić nie wydając kasy realnej


- Trainery czy nie ? wiadomo RPG lepiej żeby było bez trainerów ale nie wszyscy mają czas na trening skilli a jeśli chodzi

o nie to można było by zrobić np parę trainerów w każdej Gildi Profesji oczywiście bez offline tylko takie monki


- Mapa myślę nad jakąś mniejszą mapą 1/2 miasta +expowiska+jakieś miejsca do zwiedzenia oczywiście z czasem dodawało by się więcej

i myślę że można by było posklejać jakieś expy z dawnych dobrych ots i z edytować tak żeby każdy coś tam znał bo wiadomo ktoś jak wchodzi na ots

i nie wie co gdzie to często rezygnuje z dalszej rozgrywki + klimaty dawnych ots wróciły by ;)


na razie to na tyle czekam na wasze komentarze jak i uwagi czy propozycje :) Podzrawiam Daniel