Sieciowy fps/mmofps whatever


#1

Cześć.
Szukam jakiegoś fpsa, głównie wieloosobowego (może być mmofps, może być zwykły). Potrzebuje alternatywy do codów i battlefielda 5 (z racji wielkiej burzy wokół tego tytułu).
F2p, B2p byle nie P2P (jeszcze nie jestem debilem, sorry).
Nie szukam jakichś wielkich innowacji i chodzenia po ścianach czy coś, po prostu odpowiednia dynamika (coś około coda i bfa).
Jeżeli chodzi o tryby, to przydałoby się coś więcej niż bezmózgi team deathmatch (dominacja mile widziana, flagi, sabotaże, szturmy, ogólnie wybór)
Żeby było z kim grać i nie była to produkcja w fazie zdychania, coś solidnego.
Jakby ktoś coś takiego kojarzył czy akurat grał, dajcie znać.
Pozdrawiam.


#2

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?


#3

Mam w sumie ale już nie gram, za małe potyczki 5na5 i za dużo kampienia


#4

Panie, tylko Insurgency. Pasuje do wymagań jak ulał. Gra, powiedziałbym, w stylu oldschoolowym, w absolutnie pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kosztuje śmieszne pieniądze (często 7zł w promocji), a wsiąknąć można na miesiące. I w tej cenie masz wszystko. Żadnych DLC, skinów, amunicji premium czy innych bzdetów. Tylko Ty i czysta gra, w której liczy się skill, umiejętność zaskoczenia wroga i współpraca z drużyną w osiąganiu celów mapy.

Ostrzegam, że Insurgency jest grą z kategorii “Trudne”. Jak wspomniałem, dość mocno nastawioną na kooperację z drużyną. Bardzo łatwo można zginąć, często nawet nie wiedząc skąd do nas strzelano. Gdy sami kogoś załatwimy, jedynym tego potwierdzeniem jest upadające truchło wroga. Przeładowując broń nie uzupełniamy magicznie magazynka o brakujące pociski, tylko następuje wymiana całego magazynka na nowy. Co skutkuje tym, że gdzieś tam w kieszeni zostaje nam ten niepełny magazynek, którego wada może wyjść w najmniej oczekiwanym momencie.

Szeroki wybór klas oraz broni i ekwipunku na bazie punktów. Tzn. każdej broni, akcesorium, ładunkowi wybuchowemu czy kamizelce przypisana jest pewna ilość punktów. W fazie przygotowania posiadasz pewną ich pulę, którą dowolnie sobie rozdzielasz na poszczególne sprawunki. Więc przykładowo możesz być gościem uzbrojonym po zęby w granaty wybuchowe/dymne/błyskowe, gościem opancerzonym ze sprzętem ciężkim - albo wręcz przeciwnie - lekkim zwiadowcą z C4. Możliwości jest mnóstwo.

Totalnie polecam ten tytuł.


#5

hmm
Warface
Bf 4/hardline
Combat Arms ostatnio odświeżona wersja wyszła


#6

Nie wątpie, że gra porządna, ale dla mnie za bardzo wieje Armą, nie jestem fanem takich bardzo “hardcorowych” fpsów.
Dla mnie trochę szybsze tempo porównywalne z bfem.


#7

Mimo to zachęcam do spróbowania, dynamiki na pewno nie porównałbym do Army. Ba, nieraz szybki rush jest wręcz wskazany, żeby będąc ostatnim żyjącym z drużyny zdobyć punkt kontrolny i tym samym zrespić cały nasz team.
Insurgency to tak 30% CoDa i 70% BFa pod względem szybkości akcji


#8

Poczekaja troszeczkę AVA ma wrócić niedługo gra była przednia tylko zabijały ją mikropłatności ,teraz podobno ma być lepiej myśle warto będzie sprawdzić :smiley: