Sieciowy fps/mmofps whatever

Cześć.
Szukam jakiegoś fpsa, głównie wieloosobowego (może być mmofps, może być zwykły). Potrzebuje alternatywy do codów i battlefielda 5 (z racji wielkiej burzy wokół tego tytułu).
F2p, B2p byle nie P2P (jeszcze nie jestem debilem, sorry).
Nie szukam jakichś wielkich innowacji i chodzenia po ścianach czy coś, po prostu odpowiednia dynamika (coś około coda i bfa).
Jeżeli chodzi o tryby, to przydałoby się coś więcej niż bezmózgi team deathmatch (dominacja mile widziana, flagi, sabotaże, szturmy, ogólnie wybór)
Żeby było z kim grać i nie była to produkcja w fazie zdychania, coś solidnego.
Jakby ktoś coś takiego kojarzył czy akurat grał, dajcie znać.
Pozdrawiam.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?

Mam w sumie ale już nie gram, za małe potyczki 5na5 i za dużo kampienia

Panie, tylko Insurgency. Pasuje do wymagań jak ulał. Gra, powiedziałbym, w stylu oldschoolowym, w absolutnie pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kosztuje śmieszne pieniądze (często 7zł w promocji), a wsiąknąć można na miesiące. I w tej cenie masz wszystko. Żadnych DLC, skinów, amunicji premium czy innych bzdetów. Tylko Ty i czysta gra, w której liczy się skill, umiejętność zaskoczenia wroga i współpraca z drużyną w osiąganiu celów mapy.

Ostrzegam, że Insurgency jest grą z kategorii “Trudne”. Jak wspomniałem, dość mocno nastawioną na kooperację z drużyną. Bardzo łatwo można zginąć, często nawet nie wiedząc skąd do nas strzelano. Gdy sami kogoś załatwimy, jedynym tego potwierdzeniem jest upadające truchło wroga. Przeładowując broń nie uzupełniamy magicznie magazynka o brakujące pociski, tylko następuje wymiana całego magazynka na nowy. Co skutkuje tym, że gdzieś tam w kieszeni zostaje nam ten niepełny magazynek, którego wada może wyjść w najmniej oczekiwanym momencie.

Szeroki wybór klas oraz broni i ekwipunku na bazie punktów. Tzn. każdej broni, akcesorium, ładunkowi wybuchowemu czy kamizelce przypisana jest pewna ilość punktów. W fazie przygotowania posiadasz pewną ich pulę, którą dowolnie sobie rozdzielasz na poszczególne sprawunki. Więc przykładowo możesz być gościem uzbrojonym po zęby w granaty wybuchowe/dymne/błyskowe, gościem opancerzonym ze sprzętem ciężkim - albo wręcz przeciwnie - lekkim zwiadowcą z C4. Możliwości jest mnóstwo.

Totalnie polecam ten tytuł.

hmm
Warface
Bf 4/hardline
Combat Arms ostatnio odświeżona wersja wyszła

Nie wątpie, że gra porządna, ale dla mnie za bardzo wieje Armą, nie jestem fanem takich bardzo “hardcorowych” fpsów.
Dla mnie trochę szybsze tempo porównywalne z bfem.

Mimo to zachęcam do spróbowania, dynamiki na pewno nie porównałbym do Army. Ba, nieraz szybki rush jest wręcz wskazany, żeby będąc ostatnim żyjącym z drużyny zdobyć punkt kontrolny i tym samym zrespić cały nasz team.
Insurgency to tak 30% CoDa i 70% BFa pod względem szybkości akcji

Poczekaja troszeczkę AVA ma wrócić niedługo gra była przednia tylko zabijały ją mikropłatności ,teraz podobno ma być lepiej myśle warto będzie sprawdzić :smiley: