Silkroad Online - czy warto zaczynać?

A jak z poziomami ~? ;)

No chłopaki powbijali po 16lv ale w grupie robiliśmy, jak ktoś dojdzie to nie będzie porblemu, abyśmy mu pomogli wyrównać i żeby mógł z nami chodzi na te same mobki :)

Innymi słowy małe "taxi" xd.

To jutro postaram się troche podgonić.

PS. Podajcie Ts'a albo nicki w grze...

moge ts'a dostać ? ;d

ts.publicts.pl, kanał numer 219, hasło: mmorpg

zapraszam :)

Jestem obecnie w grze, także jeśli ktoś chcę dołączyć do nas i do naszej gildii zapraszam :)

Zapraszam wszystkich do gry na serwerze Corvus :) Po wejściu update expi sie dużo szybciej, poza tym na start dostajemy itemy z IM, które warte są dość dużo :)

Mozna powiedziec jakie dostales itemy z IM na start?

Premium PLUS + Pet + 50x Revers + 50x instant returln scroll + 3x EXP x100% + 50x Ress scroll + 50x moving speed scrolls

I ile tak zajmuje wbicie juz od 1-50 50-100 wyzej nie pytam

Nie powiem Ci bo jeszcze nie wbiłem, ale w niecałe 3h wbiłem 24lv.

Obecnie z tych 10 osób, które się zgłosiły do gry, grają aktywnie tylko 3. Niektórzy tylko włączyli silka i tak jak na 1 lvl byli tak już zostali.

Jeśli jednak ktoś nadal chcę z nami grać to zapraszam serdecznie na serwer Corvus.

Ja już 3 lata temu przejadłem się Silkiem. Wbiłem 46lv (Bez Bota) dla mnie to Wielki Sukces, a nie jak inni wyjadacze używają nielegalnego oprogramowania. Była gildia na serwerze Phoenix (teraz to wszystko połączyli po 3 do 1 packa) i niewiem, chyba na Corvus jest Phoenix. Grało się dobrze grafika bdb bronie, eq są dopracowane co do ostatniego piksela, questów się nie opłaca robić, bo to grindownik (oczywiście moim zdaniem, albo się mylę), dobry system gildii, wojny, karawany też są dobre i dopracowane zgodnie z historią tamtego kraju, sam grałem od początku chyba od 2005r. byłem w 2 kl. gim. i wtedy właśnie na lekcji historii Pani mnie zabrała do odpowiedzi spytała na temat Konstantynopolu niewiem dokładnie ale kazała powiedzieć rok no to 1511r. (chyba) + do tego historia np. karawany szlakiem które się poruszały i coś tam jeszcze, a co najciekawsze nie byłem przygotowany no i dostałem db (4).Ta gra ma duży charakter nauczający.

@Edit:

Powracam, ale nie będę dziennie grać długo

Server: Corvus

Pobieram ;)

sciagam , gram pierwszy raz wiec nie jest pewne ze zostane na dluzej ;)

@KonradBolusiek

Teraz to się zrobił grind + quest, a po 70lv grind to już 80% gry. Expi się dużo przyjemniej niż kiedyś i szybciej :) A Phoenix chyba nie jest na Corvusie.

A ja mam pytanie jak duże macie pingi w tym sro bo mi się wydaje ze są duże ?

Mi się wydaje że nie jest tak źle. Jeśli ktoś by chciał dołączyć do naszej gildii, to zapraszam teraz do gry bo właśnie jestem online :)

Czy wspólna gra w silka nadal aktualna ? Bo z chęcią bym dołączył :)

Pozdrawiam

Witam :) Grałem kiedyś trochę w SRO i oczywiście potem przestałem gdy wprowadzili Europejskie klasy :) Teraz ze znajomym z pracy pomyślałem, żeby wrócić i grać dla funu sobie. Tylko pytanie czy warto? I na jakim serwerze? Pozdrawiam :)

Aeolus graja polacy :slight_smile: czy warto trzeba zobaczyc ja mam 133lvl :slight_smile: jestem w top 40 graczach nawet 15 :slight_smile:

Warto wrócić do silkroad online, przynajmniej ja wróciłem do gry po 10 lat przerwy i grywam na serwerze Nyx