Silkroad-R nowy serwer EU [Oficjalny serwer 16.08.2016 Start]

Dzięki za info, sbot jest na 1 ip? czy tak jak kiedyś było - 1 licencja dla 2 osob? a Ty kim zaczniesz grać? 

chyba na 2 komputery, ale nie jestem pewien. Zawsze sam posiadałem licencje.

Kto zamierza grać od samego startu i jaka klasa?

Zawsze mozna kupić na spółkę bota, ja zaczne na 100% od pierwszych minut.

Bardziej polecam phbot. Ma więcej możliwości niż sbot. Oba używałem bardzo długo.

Bardziej polecam phbot. Ma więcej możliwości niż sbot. Oba używałem bardzo długo.

Rozumiem, że grasz od samego początku startu serwera? :)

Chodzi Ci o ten serwer co teraz wychodzi? Prawdopodobnie tak :)

Chodzi Ci o ten serwer co teraz wychodzi? Prawdopodobnie tak 

To można się zgadać na ts3 :) Bo ja już gotowy na granie 24/7

Pisałem, że założyłem discorda, jak chcesz to pisz pw.

Chętnie bym zagrał,ogolnie grałem w Silka okolo 6lat,zacYnalem na capie 60 serwer Xian. Martwi mnie tylko jedno... Plaga Turków,ktorzy rujnuja tą grę.

Już gorsi są brazylijczycy. Ostatnimi czasy nie miałem większych starć z turkami.

Jutro serwery startuja o 11:00. Myślę, że o 10:00 można się zbierać.

Jest już jakiś ts3?

Jest już jakiś ts3?

jest disc. Napisz na pw do @Oynoki to da ci zapro.

Ja będę w pracy do 14.

Wiecie jak to wygląda z płatnościami? Czy J-coin wliczają się jako płatność do zdobycia Vipa, czy tylko M-coin? Bo w M-coin wyjdzie drożej -psc, niż przez paypala.

Wiecie jak to wygląda z płatnościami? Czy J-coin wliczają się jako płatność do zdobycia Vipa, czy tylko M-coin? Bo w M-coin wyjdzie drożej -psc, niż przez paypala.

Wydane J-Coin = c-coin. Musisz wydać minimum 300 J-Coin aby mieć VIP2 i granie bez limitów. Nowy serwer jest takim troche P2P serwerem, ze względu na wysokie ograniczenia na free konta jeśli chodzi o czas gry. 2h 100\% xp raz 1 1x 50%xp. Dla niektórych to wystarczy, ponieważ 3h gry też jest dużo :)

Serwery silkroad już są UP, czekamy aż wstaną serwery sro-r. Pamiętajcie aby logować się przez konto JCPlanet, to dostaniecie SuN Weapony 1-9 Deg.

Czyli trzeba płacić miesięcznie jakąś kwotę czy raz wystarczy?

By grać 24/7 trzeba miesięcznie 30$ kupić jako c-coin za PSC.

Jeśli w pierwszym miesiącu kupisz za 30$ c coinsy, to w następnych 2 miesiącach zagrasz z ograniczeniem do 4h expienia na 100% oraz 2h na 50% ale Cie nie wywali z serwera.

Tylko ja nie mogę się zalogować przez JCPlanet?

tak

ja tez nie moge sie zalogowac juz pewnie milion botów smiga