Skarga na NorthenStar

ok stary ale patrząc na temat i sytuacje związaną z tematem nie mam choć trochę racji, jeśli ktoś odbiega od tematu ? Sam widzisz jak jest czasami, radzisz zgodnie ze swoja wiedzą w temacie wydajności/ceny/jakości i raptem BUM, ktoś wpada z radami które odbiegają od głównego nurtu. Co jest troszkę nie halo.

Ok, widzisz ja szanuje to, że masz wiedzę na temat komputerów i laptopów, no ale bez przesady.Kolega chciał wykonać gest dobrej woli, bo chyba zgodzisz się z tym, że komputer jest bardziej wydajny, więc mu po prostu o tym kolega napisał, nic więcej i to nie jest odbieganie od tematu, nieraz już w tematach było pisane, że ktoś poszukuje laptopa, a dawali im propozycje komputerów.To samo jest w tym temacie, dał tylko propozycję i dopiero wtedy jakby założyciel tematu napisał nie wiem "Potrzebuje laptopa bo dużo podróżuję" i wtedy by ktoś pisał mu coś dalej o komputerze to wtedy by to można było za offtop uznać.A tutaj jest napisane "laptop do gier za 4000", a chyba się zgodzisz, że stacjonarki do gier się lepiej nadają.

Kto chciał się wypowiedzieć już to zrobił. Główny moderator jak się pojawi rozstrzygnie sprawę. Na ten moment zamykam.

korendan jest na forum niedługo. Ma 8 postów i 2 ostrzeżenia, poprzednie jego wypowiedzi są na temat i w miarę klarowne. Wg. mnie tutaj wystarczyło by tylko upomnienie słowne. Ok, nie wypowiedział się konkretnie o laptopie, aczkolwiek jakąś opinię w temacie (może i kiepską) wyraził. I ma do tego prawo, forum to nie komuna i dajmy ludziom trochę więcej swobody. Radzę nie polemizować tak bardzo nad ostrzeżeniami, dać troszkę więcej swobody użytkownikom bo ostatnio to tylko spina, cenzura i zbyt częste warny.

Witam.

Jak to jest że moderatorzy na tym forum sami nie znają regulaminu i nie wiedzą co to jest offtop?

"Nie rozumiem po co kupować lapka za 4k zamiast złożyć sobie kompa za tyle samo i będzie 4x lepszy. Lapek i tak im "lepszy" tym szybciej mu bateria pada. Więc jak już to lepiej mieć stacjonarnego w którym można zawsze sobie coś wymienić."

Napisałem tak w temacie o laptopie. Wypowiedziałem swoje zdanie jednocześnie zadając pytanie związane z tematem. W dodatku w regulaminie dokładnie stoi:

4.6. Na forum dopuszczalne jest nieznaczne odbieganie od głównego założenia tematu, jeżeli dyskusja nadal jest z nim powiązana. Należy jednak kierować się wyczuciem i jeżeli dyskusja za bardzo odbiegnie od tematu, zostanie wyszczególniona jako osobny wątek. Użytkownik nagminnie uprawiający offtopic będzie natomiast karany ostrzeżeniem.

Czyli nawet jak, jakimś cudem coś co jest związane z tematem zostało by uznane za offtop NIE powinienem dostać warna! Jedna wiadomość to nie jest "nagminnie uprawiający offtopic"

link do tematu: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/60297-laptop-do-gier-budzet-4000zl/#entry444632

Proszę o usunięcie tego niedouczonego moderatora, który jedynie wstawia warny za nic.