Skarga na NorthenStar

jestem ciekaw kiedy góra weźmie się za modów bo to co tu się dzieje to już przesada.

Gdzie ty tą przesadę widzisz ???? ja widzę nic nie warte skargi, gdzie przeważnie moderator ma rację i warny są słuszne, zresztą samurai kręci aferę o nic bo jak wcześniej mówiłem nie wiadomo czy w ogóle przystosował się do instrukcji, czy może olał to i zamieszanie robi. Zresztą rozchodzi się o temat z warnem od Lemana, a wy uczepiliście się dziewczyny jak by was skrzywdziła i macie szanse pojechać komuś na legalu to to robicie, a jak przy tym na władze napluć można to hulaj dusza. Bez sensu.

Dlatego uważam właśnie Flash, że ten dział trzeba zamknąć i zmusić do używania takiego wynalazku jakim jest Prywatna wiadomość. Ciekawe ile wtedy będzie skarg i odwołań.

Obudziłem się i widzę, że już o afery mnie posądzają.

@Gordon:
Czy olałem instrukcję od NS? Tak, tak samo jak Ona olała moje prośby na PW. Co do znaczy "odesłać do góry"? W internecie pierwszy raz nie jestem, a za swoje czyny bierze się odpowiedzialność. Craccked odeśle mnie do Chamrusa, a on jeszcze gdzieś dalej, aż się znudzę? Nie dzięki.

Czy od razu składałem skargę? Nie, 3-krotnie prosiłem o otwarcie tematu.

Zaostrzenie kar? A gdzie w zaostrzeniu kar jest punkt o wlepianiu bezsensownych warnów, za posty, które nawet nie odbiegają od tematu, a tym bardziej nikogo nie obrażają?

Też zawsze wolałem rozmowę niż skargi, ale jak widać NS woli poczytać o sobie w dziale Zażalenia, niż się dogadać na PW.

Moderatorzy, administratorzy i cała reszta wysoko postawionych (np. Xaorus) - Wy jesteście tu dla Nas, a nie na odwrót. Jeżeli mi się coś nie podoba, to zgodnie z regulaminem mogę złożyć skargę opisując sytuację.

Aha i zauważyliscie to, że istnieje pewne grono osób, które za wszelką cenę się broni? Dziwne, że większość z nich to osoby z rangą inną niż "Użytkownik" :) Takie luźne spostrzeżenie.

PS. Druga skarga, drugi temat, drugi raz brak odzewu od osoby, która jest sprawcą tego zamieszania. Jak widać, to że ktoś ma 20 lat + wcale nie oznacza, że dorósł.
Piszcie dalej, chętnie odpowiem na wasze pytania.

@UP - Xaorus:
Wiadomości PW będą kończyły się jednym słowem lub formułką od takiego godnego pożałowania moda "Wszystko jest w porządku, warn jest sprawiedliwy". Koniec tematu, a użytkownik jedynie co może się po denerwować(żeby nie klnąć, mam dość warnów, chociaż jak widać, niektórzy mogą bezkarnie - FlashGordon) na domowników.

@Samuraj13,

inne "luźne" spostrzeżenie - osoby, które wtórują twoim skargom to zazwyczaj użytkownicy, którzy sami są na granicy bana. W więzieniu też pewnie co drugi gwałciciel trzymałby stronę "swoich", co wcale a wcale nie oznacza, że ich głosy winny mieć możliwość przegłosowania decyzji sędziego - w tym wypadku, głównego moderatora, który wyjaśnił całą sytuację w poprzednim temacie jeszcze zanim został zamknięty.

Radzę poza tym skorygować swoje postrzeganie forum i przy okazji również podobnych części internetu. Moderatorzy są tu po to, by pilnować przestrzegania zasad, które jako dobrowolny użytkownik tego forum postanowiłeś zaakceptować podczas rejestracji. Nie są tu dla Ciebie/Was, nie na wasze usługi czy rozkazy. Są i funkcjonują, by egzekwować swoiste prawo, do którego przestrzegania Ty się zobowiązujesz, a nie na odwrót. Innymi słowy, wbrew pozorom masz problem z regulaminem, według którego ostrzeżenie Ci się należało, a nie z moderatorami, którzy postąpili według zasad obowiązujących dla wszystkich bez wyjątku.

Obudziłem się i widzę, że już o afery mnie posądzają.@Gordon:Czy olałem instrukcję od NS? Tak, tak samo jak Ona olała moje prośby na PW. Co do znaczy "odesłać do góry"? W internecie pierwszy raz nie jestem, a za swoje czyny bierze się odpowiedzialność. Craccked odeśle mnie do Chamrusa, a on jeszcze gdzieś dalej, aż się znudzę? Nie dzięki.Czy od razu składałem skargę? Nie, 3-krotnie prosiłem o otwarcie tematu.Zaostrzenie kar? A gdzie w zaostrzeniu kar jest punkt o wlepianiu bezsensownych warnów, za posty, które nawet nie odbiegają od tematu, a tym bardziej nikogo nie obrażają?Też zawsze wolałem rozmowę niż skargi, ale jak widać NS woli poczytać o sobie w dziale Zażalenia, niż się dogadać na PW.Moderatorzy, administratorzy i cała reszta wysoko postawionych (np. Xaorus) - Wy jesteście tu dla Nas, a nie na odwrót. Jeżeli mi się coś nie podoba, to zgodnie z regulaminem mogę złożyć skargę opisując sytuację.Aha i zauważyliscie to, że istnieje pewne grono osób, które za wszelką cenę się broni? Dziwne, że większość z nich to osoby z rangą inną niż "Użytkownik" Takie luźne spostrzeżenie.PS. Druga skarga, drugi temat, drugi raz brak odzewu od osoby, która jest sprawcą tego zamieszania. Jak widać, to że ktoś ma 20 lat + wcale nie oznacza, że dorósł.Piszcie dalej, chętnie odpowiem na wasze pytania.@UP - Xaorus:Wiadomości PW będą kończyły się jednym słowem lub formułką od takiego godnego pożałowania moda "Wszystko jest w porządku, warn jest sprawiedliwy". Koniec tematu, a użytkownik jedynie co może się po denerwować(żeby nie klnąć, mam dość warnów, chociaż jak widać, niektórzy mogą bezkarnie - FlashGordon) na domowników.

1. Olałeś i wszytko w temacie, mogłeś przynajmniej spróbować wysłać PW do Cr.. może NS nie może otworzyć tematu.

2. Prosiłeś tego kto zamkną, logiczne i prawidłowo, ale dostałeś jakieś tam instrukcje i mogłeś najpierw spróbować działać według nich i potem zapodać taki temat.

3. Jeśli uważnie czytałeś identyczne podejście mam.

4. Przecież dogadała się z tobą na PW, powiedziała co i jak masz zrobić żeby temat otworzyć ponownie.

5. True, ale to samo może powiedzieć mod, czy xa, nie podoba się faorum/filmiki to krzyżyk na drogę.

6. Nie wiem czy widzisz ale ja niekoniecznie bronię, w niektórych wypadkach się zgadzam w innych nie, chyba mogę mieć swoje zdanie, niezależnie od kolorku.

7. Tutaj jak poczytasz wyżej mam identyczne podejście.

(żeby nie klnąć, mam dość warnów, chociaż jak widać, niektórzy mogą bezkarnie - FlashGordon) - co to w ogóle ma znaczyć ?

@Samuraj13,inne "luźne" spostrzeżenie - osoby, które wtórują twoim skargom to zazwyczaj użytkownicy, którzy sami są na granicy bana. W więzieniu też pewnie co drugi gwałciciel trzymałby stronę "swoich", co wcale a wcale nie oznacza, że ich głosy winny mieć możliwość przegłosowania decyzji sędziego - w tym wypadku, głównego moderatora, który wyjaśnił całą sytuację w poprzednim temacie jeszcze zanim został zamknięty. Radzę poza tym skorygować swoje postrzeganie forum i przy okazji również podobnych części internetu. Moderatorzy są tu po to, by pilnować przestrzegania zasad, które jako dobrowolny użytkownik tego forum postanowiłeś zaakceptować podczas rejestracji. Nie są tu dla Ciebie/Was, nie na wasze usługi czy rozkazy. Są i funkcjonują, by egzekwować swoiste prawo, do którego przestrzegania Ty się zobowiązujesz, a nie na odwrót. Innymi słowy, wbrew pozorom masz problem z regulaminem, według którego ostrzeżenie Ci się należało, a nie z moderatorami, którzy postąpili według zasad obowiązujących dla wszystkich bez wyjątku.

1 akapit jakieś bzdety

2. "którzy postąpili według zasad obowiązujących dla wszystkich bez wyjątku" to może Leman z łaski swojej by się też wypowiedział dlaczego dał wtedy warna i jak on zinterpretował regulamin, a nie sypie warnami z rękawa i potem ma wszytko gdzieś

Przyrównywanie mnie i osób, który potwierdzają moje spostrzeżenie do gwałcicieli, to chyba lekka przeginka, ba nie lekka. To jest mega przegięcie.
Regulamin znam i go zaakceptowałem. Od tematu nie odbiegłem, warny dwa dostałem. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? To wyjaśnię.

A za taką samowolkę jaką NS uprawia to powinna z miejsca moderatora wylecieć w max 24 h.

Pozdrawiam

@EDIT
FlashGordon - odsyłam: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/60344-skarga-na-northenstar/?p=444988

Skoro jakieś porównanie jest dla Ciebie mega przegięciem, to ja się zastanawiam jak nazwać to co ty robisz. Ta oczywiście znowu mnie sprawdzisz i powiesz, że jestem krótko na forum( piękny argument), a może byłem na forum prędzej, ale nie czułem potrzeby zakładania konta? nie nie to pewnie nie to bo Pan Samuraj przecież wszystko wie <3. W tym momencie po raz kolejny temat się wyczerpał, jak w każdym z tego typu, ludzie sobie popłakali nawrzucali i tyle, nic więcej to nie wnosi.

Nigdy do rozmowy jako argument nie wciąga się "a może to, a może to". Czyste fakty, bez spekulacji.

Temat nie został wyczerpany. Nadal brak odpowiedzi NS i Lemana (w poprzednim temacie). Ciągle to olewają, chowają się za plecami kolegów po fachu, którzy ich obronią. Smutne, bo jak taka osoba poradzi sobie w życiu? Nie wiem, mam nadzieję, że sobie nie poradzi.

Okey, czekanie na odpowiedź Lemana rozumiem, ale co ma ci powiedzieć NS? bo tego akurat nie rozumiem, tzn czego oczekujesz. Wiesz jak ktoś sobie poradzi w życiu to raczej problem tej osoby i co najwyżej rodziny.

edit; czyste fakty - byłem na forum prędzej bez konta( ale w sumie co to dla Ciebie zmienia to nie wiem;) )

Ja tam nie wiem. Jak mi zamknięto temat od ArcheAge to wystarczyło pogadać i przedstawić argumenty. Otworzony został po kilku godzinach. Zero cynizmu tylko spokojna rozmowa.

Ja też raz miałem podobną sytuację, wyjaśniłem i temat został otwarty bez problemu. Nawet w regulaminie po wprowadzeniu modowania na kilka konkretnych działów jest, że jeśli jakiś moderator wyda złą decyzję, żeby napisać do tego co jest nad nim i od jego decyzji nie ma już odwołania.

@Samuraj13,inne "luźne" spostrzeżenie - osoby, które wtórują twoim skargom to zazwyczaj użytkownicy, którzy sami są na granicy bana. W więzieniu też pewnie co drugi gwałciciel trzymałby stronę "swoich", co wcale a wcale nie oznacza, że ich głosy winny mieć możliwość przegłosowania decyzji sędziego - w tym wypadku, głównego moderatora, który wyjaśnił całą sytuację w poprzednim temacie jeszcze zanim został zamknięty.

Dziwne że mam 0 ostrzeżeń i sądzę że ns za dużo sobie pozwala,porównywanie ludzi z forum do gwałcicieli, no naprawdę świetnie :)

Nie ma to jak porównywać internetowego użytkownika forum o grach do ludzi których jedynym celu w życiu jest gwałcenie kobiet w mieście...

Sokoren jak zwykle nie ma nic do powiedzenia,załóżmy na przykład że porównam ciebie Sokoren do "pedofila" i jak się czujesz?

Jest to przegięciem czy nie?

Skoro piszesz że porównywanie ludzi do gwałcicieli nie jest przegięciem,to ten przykład wyżej również.

@krówka już samo porównywanie z gwałcicielem jest obrazą..

@sokoren w takim razie masz spaczone spojrzenie na świat.

@Unknown i aragmor:
A czy przy otwieraniu tematu musieliście pisać "do góry"? Jeżeli tak to do kogo? Jeżeli nie, to argument jak najbardziej na moją korzyść.

Widac wszyscy bronia tu NS za ładna buzke albo pupe a ona juz przesadza z tym co tu wlasnie odwala wladza uderzyla kobicie do glowy zachowuje sie jak dziecko tylko odstrasza swoja postawa forumowiczow do mnie sie czepia o wszystko nawet o brak przecinka wiec to juz lekka przesada albo by za literowke dac warna gratulacje.

Tu nie chodziło, że jest gwałcicielem tylko o to, że ludzi o podobnym charakterze czy też problemie będą się bronić nawzajem...

A co do Lemana jest dziwną osobą..

1. lepiej uciąć ten temat bo zaraz zacznie się dyskusja o złym porównywaniu.

2. Jak się z tym czuje? normalnie bo to jest porównanie,przykład, który służy by coś komuś wytłumaczyć i tamto porównanie było moim zdaniem trafne, bo w dobitny sposób wytłumaczyło sytuacja jaka zaistniała.

3. Co do gwałcicieli to nikt nie powiedział, że mają jeden cel w życiu, czyli gwałcić tego nigdy nie wiesz( ale to tak, tylko w gwoli ścisłości ^^ )

@StevenSeagal Ciągle twoim argumentem jest to, że NS to kobieta, ja np. nawet nie mam pojęcia jak ona wygląda i nawet mnie to zbytnio nie interesuje. Więc znajdź inny argument niż to, że jest Kobietą, bo to moim zdaniem nie jest argumentem.

Jak macie problemy z jakimś warnem piszcie do moda, który wam go dał i do crrackeda. Crracked jest Głównym Moderatorem i jest też właśnie od tego. Ty Samuraj sam napisałeś, że nie miałeś zamiaru nawet do niego pisać, bo niby by ciebie odesłał do Chmarusa. Nawet nie spróbowałeś, a gadasz.

Ale czemu mam pisać do craccked o otwarcie tematu zamkniętego z czystej samowolki przez NS? Jeżeli nie jest pewna, to niech ona napisze do Pana wyżej i uzyska zgodę. Dziękuję dobranoc.

ile razy pisalem do NS to nie zlicze zawsze uparta kobieta i nie da sie jej nic wyjasnic wiec jaki sens jest pisac do kogos kto nawet nie potrafi normalnie rozmawiac?

Widac wszyscy bronia tu NS za ładna buzke albo pupe a ona juz przesadza z tym co tu wlasnie odwala wladza uderzyla kobicie do glowy zachowuje sie jak dziecko tylko odstrasza swoja postawa forumowiczow do mnie sie czepia o wszystko nawet o brak przecinka wiec to juz lekka przesada albo by za literowke dac warna gratulacje.

Niektórzy starają się dyskutować o problemie na forum DYSKUSYJNYM i podejść do problemu na wielu płaszczyznach, a nie tylko przyczepić się do czyjejś płci i spamować jednym i tym samym krzywym argumentem non stop.

Łatwo też napisać "bronią" no bo jak to tak żeby problem rozwiązać bez idiotycznych docinków.

Z tego co widzę to albo walisz ogólnikami typu "wszystkim nie pasuje" - kto to ci wszyscy, sugerujesz że ktoś wyraża swoje zdanie i ma na to wpływ jego orientacja seksualna, a nie to co myśli bez względu na upodobania.

Na koniec nie wciskaj ludziom czegoś co tylko w twojej głowie jest prawdziwe.

Kurdę nie moge wszyscy bronią tą NS jak by była jakimś bóstwem ^^. Dla mnie jest ona śmieszna czepia się dosłownie wszystkiego. Oczywiście ma swoich przydupasów co widać:) , którzy zawsze ją będą bronili. Nie ma co się dłużej męczyć. Prawda jest taka że na tym Forum każdy postawiony wyżej niż zwykły użytkownik może sobie robić co zechce zero jakichkolwiek kar dla takich jak "ona". Dla mnie jest to śmieszne gdyż uważam że role moda powinny dostawać osoby do tego kompetentne. Ja dostałem 2 ostrzeżenia za moją ocene jej postępowania gdy usuwała SS z B&S. Powodem było to że postacie były zbyt skąpo ubrane. Może przemówiła zazdrość że pikselowe panie wyglądają kobiecej ^^